Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Chemia podłogowa

Klej poliuretanowo-silanowy 1K950 15 kg Barlinek

480,00 PLN /szt.
Profesjonalny klej jednoskładnikowy poliuretanowo-silanowy 1K950: -wysoce elastyczny po wyschnięciu, -przeznaczony do klejenia z podłożem: deski...
+

Minimalna ilość dla "Klej poliuretanowo-silanowy 1K950 15 kg Barlinek" to 1.


Wysyłka: do potwierdzenia


Grunt poliuretanowy 1G950 5L Barlinek

350,55 PLN /szt.
Jednoskładnikowy grunt poliuretanowy, nadaje się do podłoży cementowych, anhydrytowych i betonowych. Podłoże należy zagruntować 120-150 minut przed...
+

Minimalna ilość dla "Grunt poliuretanowy 1G950 5L Barlinek" to 1.


Wysyłka: do potwierdzenia


Klej poliuretanowy do parkietu Vermeister Repox 10 kg

262,50 PLN /szt.
Klej poliuretanowy do parkietu Vermeister Repox Repox Klej 2-składnikowy, poliuretanowo-epoxydowy. Stosowany może być do każdego rodzaju parkietu i...
+

Wysyłka: do potwierdzenia

Oferowana przez nasz sklep chemia podłogowa jest bardzo ważna nie tylko podczas montażu podłóg czy paneli, ale także w czasie ich użytkowania. Dlatego właśnie istotne jest, żeby zwrócić uwagę nie tylko na jej praktyczne zastosowanie, ale też na to, czy nam nie zaszkodzi. Jeżeli nawet nie będziemy mieć bezpośredniego kontaktu z substancją po zamontowaniu podłóg drewnianych czy paneli laminowanych, wciąż będziemy w jej otoczeniu. Nie ma jednak powodów do obaw. Asortyment proponowany przez sklep internetowy Melagu to nie tylko gwarancja jakości i skuteczności działania, ale również nabycia produktu bezpiecznego dla zdrowia i środowiska.

Szczegóły oferty

Na bazie posiadanych wiedzy i doświadczenia, przygotowaliśmy ofertę, która zawiera najbardziej potrzebną, a jednocześnie bezpieczną chemię podłogową. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad trwałym montażem paneli laminowanych lub podłóg winylowych, nie podoba Wam się podłoga pływająca i chcecie skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania, bardzo dobrze trafiliście. W ofercie chemii podłogowej w sklepie internetowym Melagu znajdziecie:

  • Klej poliuretanowo-silanowy – elastyczny po wyschnięciu, świetnie nadaje się do ogrzewania podłogowego. Produkowany jest głównie z myślą o desce warstwowej i desce podłogowej litej.
  • Grunt poliuretanowy – jednoskładnikowy grunt idealnie sprawdza się w przypadku podłoży cementowych, anhydrytowych i betonowych.
  • Klej poliuretanowy do parkietu – przeznaczony do wykorzystania w przypadku każdego parkietu, sprawdza się m.in. przy stosowaniu ogrzewania podłogowego.