Tapety

Wykorzystanie tapet to jedno z rozwiązań w sytuacji, kiedy potrzebujemy oryginalnie i jednocześnie stylowo zagospodarować ściany w domu lub mieszkaniu. Sklep internetowy Melagu proponuje klientom najwyższej jakości tapety marki Rasch Textil, Wonderwall,  Now Edizioni i Wall Art.  Niepowtarzalny wygląd, a także styl zawdzięczają one wielu zróżnicowanym materiałom, na których bazie zostały wykonane. Tapety produkowane są z użyciem przędzy i włókien najwyższej jakości, w tym m.in. bawełny, wełny, lnu, wiskozy, jedwabiu i poliestru. Co ważne, wszystkie tapety ścienne w naszej ofercie, są produktami najwyższej jakości, potwierdzonej wieloma przeprowadzonymi testami.

Kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni wzór, być może skorzystacie z naszej oferty listew styropianowych  lub sztukaterii wewnętrznej do dekoracji i wykończenia wnętrza. 

Wykonujemy również oryginalne i wysokiej jakości tapety przygotowane na specjalne zamówienie, z indywidualnym projektem graficznym.

Tapety Wonderwall Studio

 

Tapety Wonderwall Studio to niezwykła harmonia pomiędzy wizją artysty, miłością do sztuki a nowoczesną technologią. Wszystko to razem tworzy trwałą, namacalną wartość. Nasze wzory nie tylko doskonale uzupełnią każde wnętrze, ale stworzą na ścianie obrazy o niezwykłej sile emocjonalnego wyrazu.
Kolekcje tapet WonderWall Studio to przepiękny kolorowy świat wzorów i kształtów. W ofercie firmy znajdziecie bardzo duży wachlarz niepowtarzalnych wzorów i struktur. Różnego rodzaju  stylistycznie motywy i odważne grafiki w elegancki sposób podkreślą charakter każdego wnętrza.
Charakterystyczna cecha wszystkich kolekcji  tapet to przede wszystkim  piękne detale wcześniejszej, ręcznie wykonanej, artystycznej kreacji. Miłość do sztuki łączy się z nowoczesną technologią, dzięki czemu nasze ściany zyskują nowy niepowtarzalny wygląd.
 
Wonderwall Studio to tapety w ekskluzywnej odsłonie, wykonane z wysokiej jakości materiałów premium. Materiałem, z którego wykonane są tapety Wonderwall to flizelina z wierzchnią warstwą twardego winylu. Flizelina powstaje z syntetycznych włókien połączonych ze sobą pod wpływem ciepła, przy użyciu nowoczesnej technologii produkcji. Powierzchnia winylowa to dodatkowa ochrona tapety przed wilgocią, zabrudzeniami i światłem słonecznym.
 
Tapety flizelinowe z warstwą twardego winylu charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością, trwałością i elastycznością, w porównaniu do tapet papierowych. To materiał stabilny wymiarowo, przepuszcza parę wodną, nie deformuje się podczas schnięcia oraz można go łatwo oderwać ze ściany bez wcześniejszego namaczania. Przy pomocy czystej wody, lekkiego roztworu mydła oraz gąbki z łatwością można usunąć z powierzchni tapet flizelinowych małe zabrudzenia.
 
Tapety flizelinowe  to  12 różnego rodzaju tekstur.  Do każdej tapety została dobrana jedna z dostępnych tekstur, w taki sposób, aby  podkreślić  grafikę widoczną na wzorze. Jeśli macie ochotę, możecie również zmienić  dedykowaną teksturę  na każdą inną dostępną w ofercie producenta.
Produkty firmy Wonderwall są  oczywiście przyjazne i bezpieczne dla środowiska.  Produkty na flizelinie świetnie sprawdzają się w mieszkaniach alergików, ponieważ przepuszczają powietrze. Pod ich powierzchnią  nie pojawi się pleśń czy grzyb, wywołujący reakcje uczuleniowe. Dodatkowo podczas procesu nakładania twardego winylu, pod presją gorącego ciśnienia, z materiału wytrącają się wszystkie szkodliwe substancje, które w przyszłości mogłyby się ulatniać.
 
Oczywiście tapety flizelinowe, to łatwy montaż.  Klej nanosimy tylko i wyłącznie na ścianę. Nie ma tym samym ryzyka zabrudzenia krawędzi tapety klejem. Modyfikowanie ewentualnych błędów montażu także jest wyjątkowo proste. Zanim wyschnie klej, możemy oderwać tapetę bez jej uszkodzenia a następnie ponownie przykleić.
 

Tapety Wall Art

Katalog Wall Art 2020-2021

Księga wzorów Wall Art 2020-2021

Księga wzorów Wall Art 2019-2020

 

Wall Art to czołowy polski producent tapet. Produkty tej marki są ekologiczne i designerskie zarazem. Producent specjalizuje się w produkcji tapet i fototapet na wymiar. W ofercie znajdziecie oryginalne, autorskie wzory przygotowane we współpracy z najlepszymi polskimi artystami.  Mottem firmy jest wara w to, że  “… jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki zaangażowaniu, pracy i braku obojętności ludzi”.

Tapety Wall Art to również kreatywny zespół, którego celem jest praca, samodoskonalenie i troska o drugiego człowieka w trzech obszarach: Piękno - Profesjonalizm - Pomoc