Okna PVC

Okna PVC

Najlepszy profil, wyselekcjonowane okucie i szyby nowej generacji to idealna konfiguracja dostępna tylko w ofercie EUROCOLOR.

Okna (PVC) dostępne w technologiach:

  • REHAU
  • SCHÜCO
  • VEKA

Markowe profile

Nasze produkty łączą najbardziej zaawansowaną technologię i energooszczędność z najnowszymi trendami w zakresie wzornictwa. Okna (PVC) EUROCOLOR, dzięki optymalnej szerokości profili (do 86 mm) oraz zastosowaniu środkowej uszczelki (MD), zapewniają doskonałą izolację termiczną (współczynnik ciepła Uw do 0,72 W/m2K) i akustyczną oraz bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Innowacyjne okucie

By zapewnić Ci maksymalny komfort, stworzyliśmy okucia bazujące na innowacyjnych rozwiązaniach. Zastosowanie znalazły w nich m.in.: opatentowana rolka obrotowa KoPiBo, dzięki której otwieranie okna jest jeszcze łatwiejsze; specjalny podnośnik skrzydła, gwarantujący lekkość i płynność podczas zamykania oraz zaawansowane systemy mikrowentylacji lub funkcja Zima-Lato, odpowiadające za dopływ świeżego powietrza, optymalny dla każdej z pór roku. Do tego dodaliśmy cztery solidne punkty bezpieczeństwa, zabezpieczające dom przed włamaniem.

Szyby nowej generacji

Nasze okna (PVC) produkowane są według innowacyjnej technologii. Dzięki temu, że pakiety szybowe składają się z trzech szyb, Twój dom będzie ciepły i cichy jak nigdy wcześniej! Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości do 52 mm, które nie zawierają metalu. Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata.

Więcej ciepła

Nasze okna (PVC) bazują na technologiach uznawanych za najlepsze na rynku. Dzięki zastosowaniu profili i pakietów szybowych o najkorzystniejszych właściwościach, zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz spełniają rygorystyczne wymogi prawne i techniczne. Okna (PVC) produkowane przez EUROCOLOR osiągają współczynnik przenikania ciepła Uw do 0,72 W/m2K*.

*dla okna referencyjnego szer. 1240 x wys. 1480 mm z szybą Ug=0,5

Do wyboru, do koloru

W doborze kolorów stawiamy na innowacje! Oferujemy Ci bardzo szeroką gamę okien w najmodniejszych wersjach kolorystycznych: zarówno klasycznych - imitujących rozmaite rodzaje drewna, jak i nowoczesnych - okleinowanych jedno- lub obustronnie. Nasze okna sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej stylowy i elegancki.