Kleje i Kołki montażowe

Filtr
Cena
Producent
Akcesoria montażowe
Materiał
Zastosowanie

Kołki i kleje montażowe – szeroki wybór w Melagu

Jeśli są Państwo na etapie różnego rodzaju prac budowlanych i wykończeniowych lub też planują je w najbliższym czasie, z pewnością potrzebne będą Państwu kleje i kołki montażowe. Warto bowiem wiedzieć, że mocne, solidne oraz trwałe połączenia pomiędzy elementami są niezbędne w czasie samodzielnego wykonywania praktycznie każdych prac montażowych. Produkty z naszego asortymentu doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach w roli złączy i będą wyjątkowo trwałe, solidne oraz niezawodne przez długi okres czasu.

Przy kompletowaniu naszej oferty stawiamy wyłącznie na sprawdzonych, zaufanych oraz godnych polecenia producentów, szanując czas i pieniądze naszych Klientów. Dzięki temu wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, ponieważ zostały odpowiednio wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, spełniając niezbędne normy. Daje to również gwarancję, że będą wywiązywały się ze swoich zadań i służyły w Państwa domu w możliwie jak najlepszy sposób. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Kleje montażowe – charakterystyka i zastosowanie

W naszej ofercie znajdą Państwo kleje montażowe zarówno uniwersalne, jak i specjalistyczne. Przy ich wyborze należy pamiętać o dopasowaniu produktów do podłoża, na którym będą stosowane – proponujemy rozwiązania do powierzchni drewnianych, szklanych oraz plastikowych. Bardzo dużą popularnością cieszą się również kleje do sztukaterii, które pozwalają na właściwe zamontowanie jej w wybranych miejscach domu, sprawdzając się w nawet w trudnych warunkach o podwyższonej wilgotności. Dzięki sztukaterii i dedykowanym jej klejom przestrzeń Państwa domu stanie się jeszcze bardziej piękna, stylowa i niepowtarzalna.

Niezwykle istotne są określone właściwości i skład kleju – należy wziąć je pod uwagę przy wyborze, aby produkt spełniał wszystkie Państwa potrzeby i wymagania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami i specyfikacją poszczególnych produktów. Chętnie też służymy Państwu pomocą – nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.

Kołki montażowe – specyfikacja

Proponujemy Państwu również szeroki wybór kołków montażowych, które znajdą rozmaite zastosowanie w czasie prac budowlano-remontowych. Będą przykładowo niezbędne przy montażu listwy podłogowej, mocowaniu szafek do ścian lub też dekorowaniu wnętrz półkami, obrazami i zdjęciami w ramkach. Szczególnie jednak polecamy Państwu kołki montażowe do sztukaterii, które pozwolą na jej solidne, trwałe i właściwe przymocowanie do ścian. Chętnie służymy pomocą w ich doborze.

Osoby, które szukają solidnie przygotowanych akcesoriów do sztukaterii, mogą skorzystać z rozbudowanych możliwości sklepu internetowego Melagu. Zapewnimy Państwu nie tylko klej montażowy czy do łączenia sztukaterii, ale też klej wyprodukowany specjalnie z myślą o sztukaterii zewnętrznej. Produkt ten sprawdzi się zarówno w warunkach wilgotnych, jak i na powierzchniach nieporowatych. Zachęcamy także do sprawdzenia oferowanych przez nas kołków montażowych. Przed rozpoczęciem klejenia lub łączenia sztukaterii, niezbędny może być jednak przymiar do cięcia. W tym przypadku również służymy pomocą.

NMC NOEL MARKET ADEFIX NEW
22.89 PLN 21.29 PLN /szt
Oszczędzasz: 1.60 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentNMC
NMC NOEL MARKET ADEFIX PLUS
112.83 PLN 104.93 PLN /szt
Oszczędzasz: 7.90 PLN
Akcesoria montażoweklej do łączenia sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentNMC
ORAC DECOR FX200
112.63 PLN 104.75 PLN /szt
Oszczędzasz: 7.88 PLN
Akcesoria montażoweklej do łączenia sztukaterii Zastosowaniedo wewnątrz ProducentORAC DECOR
ORAC DECOR FX210
54.60 PLN 50.78 PLN /szt
Oszczędzasz: 3.82 PLN
Akcesoria montażoweklej do łączenia sztukaterii Zastosowaniedo wewnątrz ProducentORAC DECOR
ORAC DECOR FDP700
76.91 PLN 71.53 PLN /szt
Oszczędzasz: 5.38 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniena zewnątrz ProducentORAC DECOR
ORAC DECOR FDP500
29.48 PLN 27.42 PLN /szt
Oszczędzasz: 2.06 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentORAC DECOR
ORAC DECOR FDP600
203.11 PLN 188.89 PLN /szt
Oszczędzasz: 14.22 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Zastosowaniedo wewnątrz ProducentORAC DECOR
MARDOM DECOR FIX EXTRA
70.29 PLN 65.37 PLN /szt
Oszczędzasz: 4.92 PLN
Akcesoria montażoweklej do łączenia sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentMARDOM DECOR
MARDOM DECOR FIX PRO
26.73 PLN 24.86 PLN /szt
Oszczędzasz: 1.87 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentMARDOM DECOR
NMC NOEL MARKET HYBRYDA DOMO
48.43 PLN 45.01 PLN /szt
Oszczędzasz: 3.42 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Kolekcja SztukateriiDomostyl NMC Materiałklej montażowy Zastosowaniena zewnątrz
MARDOM DECOR KLIPS DO MD8300
1.23 PLN 1.14 PLN /
Oszczędzasz: 0.09 PLN