Schody

Filtr
Cena
Producent
Materiał Stopnia
Konstrukcja Schodów
Typ Schodów

Schody kręcone, modułowe i okrągłe

W sklepie internetowym Melagu znajdą Państwo wszelkie materiały potrzebne do konstrukcji eleganckich i bezpiecznych schodów kręconych, modułowych i okrągłych. Oferowane przez nas elementy konstrukcyjne pozwolą na montaż schodów zewnętrznych i wewnętrznych różnego typu, w tym także bardzo chętnie wybierane schody stalowe. Oferujemy m.in. drewniane balustrady i stopnie, które nadadzą domowym pomieszczeniom przytulnego charakteru. Wykonane z najwyższej jakości materiałów i w zgodzie z najwyższymi standardami będą długo służyć domownikom. Nasze schody są solidne, wytrzymałe i odporne na urazy mechaniczne, dzięki czemu będą stanowiły świetną inwestycję do domu na następne kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat.

Szczególnie dużą popularnością cieszą się schody kręcone, a konkretniej schody stalowe do domu. Istnieje możliwość wyboru wariantów, na które składa się różna szerokość schodów i ilość stopni, a także balustrada.

Schody do Państwa domu

Wykonujemy także schody kręte oraz kacze, które dają możliwość zaoszczędzenia przestrzeni przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych, interesujących pod względem designu, rozwiązań. Ozdobne, spiralne schody, oprócz niebanalnego wyglądu, charakteryzują się również stabilnością oraz solidnością. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów od sprawdzonych producentów, gwarantują bezpieczeństwo i komfort osobom, korzystającym ze schodów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą schodów i innych produktów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachową obsługę.

Klatka schodowa a styl i funkcjonalność wnętrz

Kategorie, w których najczęściej myślimy w czasie remontowania i urządzania zarówno przestrzeni prywatnej, jak i służbowej dla swojej firmy, są takie, aby zadbać przede wszystkim o pomieszczenia wspólne. W domu jednorodzinnym będzie to oczywiście salon oraz kuchnia z jadalnią, a także poszczególne sypialnie czy pokoje gościnne, natomiast w biurze będą to gabinety i części otwarte wizualnie. W obu przypadkach poświęcamy również wiele uwagi aranżacji wnętrz łazienek, co jest zrozumiałe. Wszystkie te pomieszczenia i przestrzenie odgrywają bardzo ważną rolę i wpływają na nasz komfort oraz wygodę ich użytkowania. Można znaleźć wiele treści, które podpowiadają, jak należy je zaplanować, urządzić i wykończyć, bardzo mało uwagi poświęca się jednak klatkom schodowym, a przy tym wyglądowi całej przestrzeni, w której znajdują się schody, a w szczególności schody drewniane.

Niezależnie od tego, czy remontujemy własny dom, czy też siedzibę swojej firmy, jeśli w ich przestrzeni znajduje się klatka schodowa, powinniśmy dołożyć wszelkich starań przy jej planowaniu, traktując na równi z innymi pomieszczeniami. Jeśli bowiem chcemy, aby cała przestrzeń była stylowa, komfortowa oraz funkcjonalna, nie możemy wykończyć jej byle jak. Warto pamiętać, że schody to miejsca, które w ciągu dnia są często użytkowane, muszą być więc wyjątkowo solidne, wytrzymałe oraz wykonane z materiałów wysokiej jakości. Będzie nam też dużo milej i przyjemniej, jeśli przestrzeń klatki będzie piękna, klimatyczna i oddająca charakter danej rodziny czy też przedsiębiorstwa – niezależnie od tego, czy jest mała i zamknięta, czy też duża, przestronna i otwarta.

Schody drewniane – charakterystyka i zalety

Bardzo ważny jest rodzaj surowca, z jakiego będą wykonane lub wykończone schody. Do domów jednorodzinnych wybiera się przeważnie rozwiązania z różnych gatunków drewna. Różnią się one między sobą niektórymi właściwościami i natężeniem pewnych cech, dzięki czemu można znaleźć rozwiązanie jak najbardziej dopasowane do potrzeb swoich oraz swojej rodziny czy firmy – w naszym sklepie internetowym masz naprawdę duży wybór gotowych schodów oraz możliwości wykonania schodów drewnianych.

Wszystkie gatunki drewna charakteryzują się solidnością, trwałością oraz odpornością na różnego rodzaju urazy, dzięki czemu produkty z nich wykonane są świetną inwestycją na przyszłość. Warto jednak wiedzieć, że niektóre gatunki drewna są bardziej gęste, zbite oraz twarde niż pozostałe, co w niezwykle korzystny sposób wpływa na ich wytrzymałość. Dlatego nie produkuje się schodów z sosny czy brzozy, choć meble z nich są bardzo popularne, ponieważ powierzchnia, po której chodzimy, musi być zdecydowanie bardziej solidna i odporna. Zatem schody najczęściej wytwarza się z droższych, ale bardziej twardych i wytrzymałych gatunków drewna – wśród krajowych jest to buk, dąb oraz jesion, natomiast wśród egzotycznych sapella, merbau oraz jatobe. Takie schody wewnętrzne będą nie tylko trwałe i bezpieczne, ale także piękne, stylowe oraz komfortowe w użytkowaniu.

Korzyści, jakie przyniosą schody metalowe

Podobnie jest ze schodami metalowymi – taki rodzaj również cieszy się ogromną popularnością ze względu na te same cechy i świetne właściwości. Dostępne są zarówno kręte, jak i dwubiegowe. Zdarza się, że wybieramy je do wnętrz swojego domu, szczególnie, jeśli chcemy w nim stworzyć styl nowoczesny, minimalistyczny czy industrialny. Najczęściej znajdują jednak szerokie zastosowanie w różnego rodzaju miejscach pracy. Posiadamy szeroki asortyment schodów metalowych, wybierz więc model, który bardziej spełnia Twoje oczekiwania.

Przestrzeń domu lub biura ze schodami – sklep Melagu

Nasze produkty są nie tylko solidne i wytrzymałe, charakteryzują się też wysoką estetyką i pięknym, uniwersalnym stylem. Bogaty asortyment w naszym sklepie internetowym gwarantuje, że masz duży wybór, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model jak najbardziej dopasowany do swoich potrzeb. Polecamy sprawdzić różne kategorie w sklepie Melagu oraz treści na blogu, które z pewnością pomogą w podjęciu słusznej decyzji. Oferujemy również usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa. Zapraszamy do kontaktu.

FONTANOT ARKE CIVIK
6,177.60 PLN 5,733.00 PLN /szt
Oszczędzasz: 444.60 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaStalowy Typ SchodówSpiralne Na Planie Koła ProducentFontanot
FONTANOT ARKE KARINA
4,001.40 PLN 3,742.83 PLN /szt
Oszczędzasz: 258.57 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówKacze/Rzymskie ProducentFontanot
FONTANOT ARKE KLAN
7,850.70 PLN 6,317.99 PLN /szt
Oszczędzasz: 1,532.71 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówSpiralne Na Planie Koła ProducentFontanot
FONTANOT ARKE KLOE
9,266.40 PLN 8,412.30 PLN /szt
Oszczędzasz: 854.10 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówSpiralne Na Planie Koła ProducentFontanot
FONTANOT ARKE KOMPACT
9,722.70 PLN 8,763.30 PLN /szt
Oszczędzasz: 959.40 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentFontanot
FONTANOT ARKE KYA
4,808.70 PLN 4,444.83 PLN /szt
Oszczędzasz: 363.87 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówKacze/Rzymskie ProducentFontanot
FONTANOT ARKE BDCK
1,075.23 PLN /szt
FONTANOT ARKE BDKK2
841.23 PLN /szt
FONTANOT ARKE BDKK
1,168.83 PLN /szt
FONTANOT ARKE BDKOMODA
1,402.83 PLN /szt
FONTANOT ARKE BDKOMPACT
841.23 PLN /szt
FONTANOT MAGIABD
959.40 PLN /kpl
FONTANOT MAGIABD XTRA
1,158.30 PLN /kpl
FONTANOT NICEBD
1,169.99 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPC
994.49 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPCL
1,638.00 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPL
994.49 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPLL
1,989.00 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPM
994.50 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPML
1,872.00 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPR
1,041.30 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPRL
2,106.00 PLN /szt
FONTANOT PIXIMA BDPS
959.39 PLN /szt