Filtry Filtry

Darmowa dostawa od 100 zł
Filtruj produkty
Filtruj produkty

Wsporniki i Frontony

D170 fronton 25 x 3,5 x 105 cm ORAC LUXXUS

362,10 PLN /szt.
Element dekoracyjny zwieńczający obramowania drzwiowe i okienne oraz segmenty paneli ściennych.  Wymiary:   wysokość: 25 cm szerokość: 3,5 cm...
+

Wysyłka: 7-14 dni


D400 fronton 14 x 5,5 x 122 cm ORAC LUXXUS

329,03 PLN /szt.
Element dekoracyjny zwieńczający obramowania drzwiowe i okienne oraz segmenty paneli ściennych.  Wymiary:   wysokość: 14 cm szerokość: 5,5...
+

Wysyłka: 7-14 dni


D401 fronton z ornamentem 14 x 5,5 x1220 cm ORAC LUXXUS

329,03 PLN /szt.
Element dekoracyjny zwieńczający obramowania drzwiowe i okienne oraz segmenty paneli ściennych.  Wymiary:   wysokość: 14 cm szerokość: 5,5...
+

Wysyłka: 7-14 dni


D402 fronton 12/7 x 14,5 x 6 cm ORAC LUXXUS

65,13 PLN /szt.
Element dekoracyjny zwieńczający obramowania drzwiowe i okienne oraz segmenty paneli ściennych.  Wymiary:   wysokość: 14,5 cm szerokość:...
+

Wysyłka: 7-14 dni

Frontony i inne elementy sztukateryjne w ofercie Melagu

To, co otrzymujecie Państwo, kiedy podejmujecie decyzję o skorzystaniu z oferty Melagu, to duże możliwości wyboru wsporników, frontonów, paneli ściennych, a także innych elementów dekoracyjnych. W zakresie wsporników i frontonów zapewniamy Wam modele zróżnicowane pod względem stylistycznym. Proponujemy przede wszystkim produkty, które będą pasować do wnętrza urządzonego w stylu klasycznym. Dzięki możliwości pomalowania poszczególnych elementów, niektóre oferowane wsporniki z pewnością będzie można zamontować w pomieszczeniach o nowoczesnej estetyce.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które dostępne będą w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego frontonu i wspornika będzie łatwą, szybką i przyjemną czynnością, która w połączeniu z planowaniem aranżacji wnętrz swojego domu lub mieszkania sprawi nam wiele przyjemności i da mnóstwo satysfakcji. Architektura i panujące w niej trendy są dość subiektywne, dlatego wybierając konkretne frontony warto w pierwszej kolejności kierować się własnymi potrzebami, indywidualnym stylem oraz ogólnym wyczuciem estetycznym.

Jeśli dobrze dobierzemy zwieńczenie fasady do własnej wizji finalnej aranżacji wnętrz, stanie się one wspaniałą i niezwykle piękną ozdobą całej przestrzeni. Dzięki niej nabierze niepowtarzalnego i gustownego charakteru, a nasz dom ozdobiony frontonami stanie się bardziej stylowy, estetyczny i wyróżniający się, co w korzystny sposób wpłynie na samopoczucie domowników. We wnętrzach zapanuje również bardziej przyjazna, przytulna oraz intymna atmosfera, co sprawia, że frontony są chętnie wykorzystywane w architekturze.

Ważne jest także to, że wnętrza chętnie dekorowane są frontonem, ponieważ uważany jest za bardzo stylowy, klasyczny i ponadczasowy element sztukateryjny do wnętrz, dzięki czemu idealnie wpasuje się do aranżacji przestrzeni wykonanej zarówno w nowoczesny, jak i tradycyjny sposób. Ponadto proponujemy Państwu bogaty wybór paneli ściennych, które dostępne są w odmiennej formie – prostej, klasycznej i ornamentalnej. Gwarantuje to więc szybkie i przyjemne znalezienie interesujących Państwa produktów, które idealnie będą spełniały wszystkie Państwa potrzeby oraz oczekiwania, jednocześnie wspaniale wpiszą się we wnętrza urządzone w konkretnym stylu. Nasi eksperci z chęcią pomogą Państwu w wyborze odpowiednich elementów sztukaterii. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Fronton jako dekoracyjny element architektoniczny

Szanując czas i pieniądze swoich Klientów, starannie dobieramy producentów, z których artykułów później kompletujemy swój asortyment. Podejmujemy współpracę wyłącznie z tymi, którzy cieszą się wśród swoich Klientów dużym uznaniem i zaufaniem, co świadczy o tym, że od wielu lat dostarczają sprawdzonych, niezawodnych oraz często innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu mogą Państwo spokojnie i bez najmniejszych obaw wybierać z naszego asortymentu dowolne frontony, za każdym razem mając pewność, że będą one solidne, wytrzymałe oraz trwałe przez bardzo długi czas. Znajdą u nas Państwo sztukaterię pochodzącą od takich producentów, jak NMC oraz ORAC DECOR – ich nazwy są już potocznie używanym synonimem wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był szeroki, bogaty i zróżnicowany, aby mogli Państwo swobodnie wybierać interesujące frontony z dużej gamy produktów wysokiej jakości.

Zatem decydując się na sztukaterię z naszej oferty mają Państwo gwarancję najwyższej jakości w przystępnej cenie. Będzie ona najpiękniejszą ozdobą salonu, jadalni i sypialni, a także wspaniałą inwestycją na przyszłość dla naszego domu. Elementy sztukateryjne wracają już od dobrych kilku sezonów w wielkim stylu, nie znajdziemy więc na rynku bardziej modnego, pięknego i oryginalnego elementu wykończenia wnętrz.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.