Schody Drewniane

Filtr
Cena
Producent
Typ Schodów

Schody drewniane- solidne i wytrzymałe

Jeśliby szukać elementu wyposażenia wnętrz, który robi największe wrażenie i tworzy ciepłą i przytulną domową atmosferę, z pewnością na jednym z pierwszych miejsc pojawiłyby się schody drewniane. Do zalet, jakimi odznaczają się drewniane chody, związanych z ich estetycznym, tradycyjnym wyglądem oraz funkcjonalnością, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak zadbać również o to, żeby spełniały wszelkie najwyższe standardy.

W Melagu przykładamy do tego najwyższą wagę i proponujemy Państwu schody wyjątkowej konstrukcji, wykonane z trwałego materiału. Ich podstawa opiera się na stabilnej strukturze betonowej bądź drewnianej i może być wytyczona po łuku lub w kształcie litery L/U.

Możliwa jest personalizacja i wybór niektórych elementów, takich jak ilość stopni, rodzaj wykonania schodów oraz samej balustrady. Dzięki temu wnętrza Państwa domu staną się nie tylko stylowe i piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne i dopasowane do Państwa potrzeb.

Wytrzymałe schody z drewna

Warto pamiętać o tym, że drewno należy do najbardziej odpornych i wytrzymałych surowców, co gwarantuje mu sprężystość i gęstość tego naturalnego materiału. Schody z wysokiej jakości drewna będą służyły więc przez co najmniej kilkanaście, a przeważnie kilkadziesiąt lat, dzięki czemu Państwa dom będzie piękny, funkcjonalny i odporny na upływający czas.

Drewniane schody do Twojego wnętrza

Zapewniamy nie tylko dostęp do schodów drewnianych półkowych, dywanowych, na betonie oraz wielu innych, wraz z poręczami, czy balustradami metalowymi, szklanymi lub drewnianymi. Tym produktom towarzyszy ogromna możliwość wyboru wzorów i kolorów. Oferujemy również odporne na zmienne warunki atmosferyczne stalowe schody zewnętrzne. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym schody gwarantują szerokie zastosowanie. Reszta zależy już tylko od Państwa wyobraźni!

MELAGU005 SDSNKD
1,755.00 PLN /szt
Konstrukcja SchodówDrewno Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentMELAGU
MELAGU007 SD
1,755.00 PLN /
Konstrukcja SchodówDrewno Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówDywanowe ProducentMELAGU
MELAGU006 SBOKBD
1,755.00 PLN /szt
Konstrukcja SchodówBeton Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentMELAGU