Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Schody Drewniane


Schody Drewniane Samonośne na Konstrukcji Drewnianej

1500,00 PLN /szt.
SCHODY Z DREWNA KRAJOWEGO LUB EGZOTYCZNEGO Podana cena dotyczy jednego stopnia dębowego prostego.  Produkcja  schodów drewnianych samonośnych...
+
Schody Dywanowe

1500,00 PLN
SCHODY DYWANOWE   Schody Dywanowe to schody o eleganckiej, minimalistycznej i prostej formie. Charakteryzują się surowością wykończenia. Składają...
+ 

Jeśliby szukać elementu wyposażenia wnętrz, który robi największe wrażenie i tworzy iście domową atmosferę, z pewnością na jednym z pierwszych miejsc pojawiłyby się schody drewniane. Do zalet, jakimi odznaczają się drewniane chody, związanych z ich estetycznym, tradycyjnym wyglądem oraz funkcjonalnością, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak zadbać również o to, żeby spełniały wszelkie najwyższe standardy. W Melagu przykładamy do tego najwyższą wagę i proponujemy Państwu schody wyjątkowej konstrukcji, wykonane z trwałego materiału. Ich podstawa opiera się na stabilnej strukturze betonowej bądź drewnianej i może być wytyczona po łuku lub w kształcie litery L/U.

Możliwa jest personalizacja i wybór niektórych elementów, takich jak ilość stopni, rodzaj wykonania schodów oraz samej balustrady. Dzięki temu wnętrza Państwa domu staną się nie tylko stylowe i piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne i dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Wytrzymałe schody z drewna

Warto pamiętać o tym, że drewno należy do najbardziej odpornych i wytrzymałych surowców, co gwarantuje mu sprężystość i gęstość tego naturalnego materiału. Schody z wysokiej jakości drewna będą służyły więc przez co najmniej kilkanaście, a przeważnie kilkadziesiąt lat, dzięki czemu Państwa dom będzie piękny, funkcjonalny i odporny na upływający czas.

 

Drewniane schody do Państwa domu

Zapewniamy nie tylko dostęp do schodów drewnianych, ale też do innych: łukowych i półłukowych z jednostronnym oporęczowaniem metalowym bądź drewnianym. Tym produktom towarzyszy ogromna możliwość wyboru wzorów i kolorów. Oferujemy także odporne na zmienne warunki atmosferyczne stalowe schody zewnętrzne. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym schody gwarantują szerokie zastosowanie. Reszta zależy już tylko od Państwa wyobraźni.