certyfikat

Filtry Filtry

Schody Drewniane

Jeśliby szukać elementu wyposażenia wnętrz, który robi największe wrażenie i tworzy iście domową atmosferę, z pewnością na jednym z pierwszych miejsc pojawiłyby się schody drewniane. Do zalet schodów drewnianych nie trzeba nikogo przekonywać, warto jednak zadbać o to, by spełniały również najwyższe standardy. W Melagu przykładamy do tego wielką wagę i proponujemy Państwu schody wyjątkowej konstrukcji, wykonane z trwałego materiału. Ich podstawa opiera się na stabilnej strukturze betonowej bądź drewnianej i może być wytyczona po łuku lub w kształcie litery L/U.

Możliwości Melagu

Zapewniamy nie tylko dostęp do schodów drewnianych, ale też do innych: łukowych i półłukowych z jednostronnym oporęczowaniem metalowym bądź drewnianym. Tym produktom towarzyszy ogromna możliwość wyboru wzorów i kolorów. Szerokie zastosowanie gwarantują nam m.in. proponowane przez nas schody metalowe zewnętrzne. Reszta zależy już tylko od Państwa wyobraźni.

2000,00 PLN
produkt nowy, Drewno, Drewniany, Dywanowe, Fontanot
SCHODY DYWANOWE   Schody Dywanowe to schody o eleganckiej, minimalistycznej i prostej formie. Charakteryzują się surowością wykończenia. Składają...
+
8000,00 PLN /szt.
SCHODY Z DREWNA KRAJOWEGO LUB EGZOTYCZNEGO Produkcja  schodów drewnianych samonośnych - Produkujemy schody z drewna...
+