Filtry Filtry

Sztukateria elewacyjna

By mówić o dobrze przygotowanym projekcie, trzeba wziąć pod uwagę najdrobniejszy nawet szczegół. Mając tego świadomość, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów, które pomogą w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, zdobiąc zarówno wnętrze, jak i zewnętrze. Znalazły się więc tutaj profile parapetowe, profile ramowe drzwi i okien, zworniki i wsporniki, jak też bonie, kolumny i attyki. To produkty wprost niezbędne, toteż wybieramy je spośród najlepszych producentów NMC oraz Exteterior, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości.

DOMOSTYL to linia sztukaterii elewacyjnej belgijskiego producenta NMC. Listwy wykonane są z poliuretanu, korzystne cenowo i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Wykończenie powierzchni elementów stanowi farba podkładowa w kolorze szarym, na powłoce syntetycznej. Powierzchnie przyczepne pokryte zostały rowkami zwiększającymi przyczepność kleju. Produkt posiada wszelkie certyfikaty i klasyfikacje ogniowe.

EXTERIOR to producent polski. Sztukateria elewacyjna tej firmy wykonana jest z polistyrenu ekspandowanego, popularnie zwanego styropianem. Listwy pokryte są masą akrylową, dzięki której nie kruszą się. Polistyren nie rozprzestrzenia ognia, dzięki niewielkiej wadze nie obciąża konstrukcji i jest odporny na wilgoć oraz ma właściwości termoizolacyjne. Jest także nieszkodliwy dla zdrowia i odporny na pleśń i grzyby. W celu dodatkowego zabezpieczenia zaleca się pokrycie sztukaterii impregnatem silikonowym EXTERIOR PRIMER lub pomalowanie farbą elewacyjną. Nie należy malować elementów Exterior farbami silikatowymi!


Wysyłka: do potwierdzenia
Wysyłka: do potwierdzeniaWysyłka: do potwierdzenia


212,60 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 18 cm szerokość: 3,5 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: do potwierdzenia


1121,85 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 68 cm szerokość: 7 cm długość: 220 cm
+

Wysyłka: do potwierdzenia
Wysyłka: do potwierdzenia


301,91 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 14 cm szerokość: 7 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: do potwierdzenia


431,42 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 14 cm szerokość: 7 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: do potwierdzenia242,43 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 9 cm szerokość: 6 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: do potwierdzenia