Listwy dylatacyjne

Filtr
Cena
Producent
Rodzaj listwy
Kolor
Rodzaj drewna

Wysokiej jakości listwy dylatacyjne w asortymencie Melagu

Oferta listew podłogowych w sklepie internetowym Melagu obejmuje także listwy dylatacyjne. Proponujemy Państwu szeroki wybór produktów – każda listwa dylatacyjna z naszego asortymentu pochodzi od renomowanych i zaufanych producentów, takich jak między innymi Barlinek, których same nazwy są już gwarancją wysokiej jakości. Zastosowanie nowoczesnych technologii, dbałość o najmniejsze szczegóły oraz wysokie standardy produkcyjne sprawiają, że dostępne w naszym sklepie listwy dylatacyjne będą solidne, trwałe oraz wytrzymałe przez wiele następnych lat. Odpowiednio dobrane, pięknie prezentują się i współgrają z wyglądem paneli oraz elementów, takich jak listwy przypodłogowe. Ważne jest także to, że są łatwe w montażu dzięki specjalnie zastosowanym rozwiązaniom technicznym. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz – zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Listwa dylatacyjna jako stylowy element wykończenia wnętrz

Wybór odpowiedniego rozwiązania nie może być pozostawiony kwestii przypadku, szczególnie, gdy tak jak listwa dylatacyjna ma znaczenie dla estetyki wnętrz. Dlatego wygląd każdego naszego produktu z tej kategorii jest uniwersalny, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do różnego typu desek podłogowych. Proponujemy różne gatunki drewna w odmiennej kolorystyce, dzięki czemu z łatwością znajdą Państwo rozwiązanie najbardziej dopasowane do aranżacji ściany i podłogi. To z kolei zagwarantuje, że osiągnięty efekt końcowy we wnętrzach będzie spójny, harmonijny i po prostu piękny – jest to najlepszy przepis na stylową i ponadczasową przestrzeń własnego domu. Dzięki temu będziemy czuli się w nim komfortowo, swobodnie i po prostu dobrze, co stwarza najlepsze warunki do codziennego życia. Nie można także zapominać, jak pięknym i stylowym materiałem jest drewno. Listwy dylatacyjne z niego wykonane w połączeniu z drewnianymi podłogami zapewnią nam wiele dobrych korzyści.

Dlaczego warto wybrać listwy dylatacyjne?

W czasie układania podłogi trafiają się sytuacje, kiedy potrzebujemy połączenia między dwiema oddzielnie układanymi fragmentami – zdarza się to np. przy przejściu z jednego pomieszczenia do drugiego. Niezastąpione są wtedy właśnie listwy przejściowe. Jeżeli zachodzi konieczność połączenia np. paneli laminowanych z podłogą drewnianą lub materiałem innego typu, listwy dylatacyjne na pewno wzorowo spełnią swoją rolę. W przypadku, gdy obie podłogi położone są na podobnym poziomie, wystarczą zwykłe modele, które zakryją przerwę, a dodatkowo zabezpieczą szczelinę przed ewentualnymi zanieczyszczeniami.

BARLINEK LDY01011D
86.35 PLN /szt
Rodzaj listwydylatacyjna ProducentBarlinek Kolordąb Rodzaj drewnadąb
BARLINEK LDY01121D
69.37 PLN /szt
Rodzaj listwydylatacyjna ProducentBarlinek Kolordąb Rodzaj drewnadąb
BARLINEK LDY01011E
167.89 PLN /szt
Rodzaj listwydylatacyjna ProducentBarlinek Kolordąb Rodzaj drewnadąb
BARLINEK LDY02121D
69.56 PLN /szt
BARLINEK LDY02011D
70.35 PLN /szt
BARLINEK LDY02011E
147.10 PLN /szt
BARLINEK LDY01121E
156.70 PLN /szt
Rodzaj listwydylatacyjna ProducentBarlinek Kolordąb Rodzaj drewnadąb
BARLINEK LDY01031E
167.89 PLN /szt
BARLINEK LDY02121E
131.11 PLN /szt