Schody systemowe

Filtr
Cena
Producent
Typ Schodów
 

Schody systemowe w asortymencie Melagu

W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo między innymi materiały do konstrukcji i montażu schodów systemowych. Lekkość, trwałość, styl, piękno, funkcjonalność – takimi określeniami najłatwiej opisać ich zalety, a z pewnością nie są to jednak ich wszystkie walory. Trzeba tu koniecznie wspomnieć także o nowatorskich rozwiązaniach, na jakie pozwalają schody systemowe. Ich konstrukcja umożliwia bowiem instalację również w niewielkich wnętrzach: zajmują one niezwykle mało miejsca, dając jednak przy tym możliwość ciekawej aranżacji. Znajdą więc szerokie zastosowanie zarówno w przestrzeni dużych pomieszczeń, jak i tych stosunkowo małych, tworząc możliwie jak najbardziej komfortowe warunki do codziennego życia.
Warto zwrócić uwagę, że oferowane przez nas produkty do konstrukcji i montażu schodów systemowych są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje im trwałość, solidność i odporność, a co najważniejsze bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie ze względu na wyżej wymienione cechy, cieszą się one tak dużą popularnością, a nasz sklep zaufaniem zadowolonych Klientów.
Zapraszamy Państwa do kontaktu – nasi eksperci są do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, pomagając znaleźć najlepsze rozwiązanie.
 
Dysponujemy kompleksową ofertą produktów
Proponujemy Państwu szeroki wybór różnych modułów, tak, aby wybrane rozwiązania były jak najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb, preferencji oraz oczekiwań. Co ważne, przystosowaliśmy poszczególne elementy, takie jak poręcze i stopnie do możliwości personalizacji, dzięki czemu Państwa wnętrza będą spójne, stylowe i harmonijne. Nadają się również do samodzielnego montażu, można więc osobiście się nim zająć. Cena projektu zależy oczywiście od wybranych opcji, niemniej jednak gwarantujemy, że jest ona konkurencyjna w stosunku do ofert innych sklepów na terenie Polski.
 

Dlaczego warto zdecydować się na schody systemowe?

Zostało już wcześniej wspomniane, że schody zabiegowe zajmują mniej miejsca, jest to jednak jedna z ich najważniejszych zalet. Warto bowiem pamiętać o tym, że, nawet jeśli nasz dom ma naprawdę dużą powierzchnię użytkową, dobrze jest mądrze i w przemyślany sposób gospodarować miejscem, ponieważ tylko wtedy uda nam się stworzyć oraz utrzymać harmonijne i spójne wnętrza. Najczęściej jednak powierzchnia domu mieści się w granicach nieprzekraczających 120m2, tym bardziej warto więc zadbać o to, aby każdy metr był dobrze zagospodarowany. Umożliwią nam to schody zabiegowe, ponieważ zajmują mniej miejsca, a ponadto można także wykorzystać przestrzeń pod nimi, przykładowo ustawiając tam regał, szafkę czy komodę. Jest to więc świetne i nowoczesne rozwiązanie na miarę aktualnych potrzeb ludzi, które daje duże możliwości personalizacji projektu.
Ponadto schody modułowe nadają się do samodzielnego montażu, co da nie tylko radość i satysfakcję wszystkim osobom, które lubią majsterkować, ale przede wszystkim pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy, które trzeba byłoby przeznaczyć na ekipę budowlano-remontową. Jest to więc bardzo korzystne i nowoczesne rozwiązanie, które stworzy wizualnie lekką i otwartą klatkę schodową, pozwalając na zaoszczędzenie cennego miejsca.
 

Schody systemowe – jak dobrać poszczególne elementy, aby stworzyć stylową całość?

Choć oczywiście wszystkie nasze decyzje dotyczące wykańczania, remontowania i aranżowania wnętrz będą oparte na indywidualnych preferencjach, potrzebach oraz oczekiwaniach, jest kilka uniwersalnych zasad, które sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji. Do najbardziej klasycznych, stylowych i najchętniej wybieranych rozwiązań należy połączenie jasnych, drewnianych stopni z białymi lub srebrnymi elementami metalowymi stelażu. Jest to bardzo uniwersalne zestawienie, które pięknie zaprezentuje się w dowolnie zaaranżowanej przestrzeni. Dodatkowo ze względu na ciepłe i jasne barwy nie ograniczy wizualnie przestrzeni, co jest szczególnie cenne w przypadku niewielkich powierzchni. Takie schody systemowe są świetną propozycją, która cieszy się ogromną popularnością.
Jeśli natomiast preferujemy bardziej wyraziste połączenia, możemy zestawić ze sobą ciemne, drewniane stopnie oraz srebrne lub popielate elementy stelażu schodów, co da oryginalny, wyrazisty, ale równie stylowy efekt końcowy. Należy tylko pamiętać w tym przypadku, że tak dobrane schody zabiegowe mogą optycznie nieco ograniczyć przestrzeń, jeśli jednak takie są nasze preferencje, nie znajdziemy dla siebie lepszego rozwiązania.
 

Szeroki asortyment i profesjonalna pomoc w doborze produktów

Schody systemowe dostępne są w naszym sklepie tak jak schody drewniane i inne nasze produkty, w niezwykle szerokiej gamie kolorów oraz rozmiarów. Wszystkie zakupy w Melagu objęte są gwarancją. Dbamy o to, żeby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego gwarantujemy fachową obsługę, służymy poradą i oferujemy wyłącznie te produkty, które spełniają najwyższe standardy, zarówno te techniczne, jak i estetyczne.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu – nasi eksperci są do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, pomagając znaleźć najlepsze rozwiązanie. Życzymy udanych zakupów!
FONTANOT ARKE KOMPACT
9,722.70 PLN 8,763.30 PLN /szt
Oszczędzasz: 959.40 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentFontanot
FONTANOT MAGIA90
8,892.00 PLN /kpl
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaSklejka Brzozowa Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentFontanot
FONTANOT PIXIMA LONG LINE
12,226.50 PLN 11,021.40 PLN /szt
Oszczędzasz: 1,205.10 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówSpiralne Na Planie Koła ProducentFontanot
FONTANOT ARKE KOMODA
11,196.90 PLN 9,359.99 PLN /szt
Oszczędzasz: 1,836.91 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentFontanot
FONTANOT MAGIA90XTRA
9,477.00 PLN /kpl
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaSklejka Brzozowa Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentFontanot
FONTANOT PIXIMA LONG
9,757.80 PLN 9,301.50 PLN /szt
Oszczędzasz: 456.30 PLN
Konstrukcja SchodówStal Materiał StopniaDrewniany Typ SchodówProste/Zabiegowe ProducentFontanot
Najbardziej Popularne