Filtry Filtry

Listwy przypodłogowe

Nic tak nie dopełnia idealnego wnętrza, jak dobrze dobrane listwy przypodłogowe. Niby drobiazg, ale zlekceważyć go nie sposób. Listwy są bowiem jednymi z tych elementów, które dopełniają wizerunek naszego mieszkania sprawiając, że całość staje się spójna i atrakcyjna. Dobrze o tym wiedząc, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów wykonanych z najlepszych materiałów, dostępnych w wielu wersjach, także giętej, do pomieszczeń z łukami. W naszym sklepie znajdą Państwo listwy przypodłogowe o różnych wymiarach, kształtach, odporne na wilgoć i zmywanie, delikatne, lekkie, ale też niezwykle solidne, objęte gwarancją producenta.

Rozwiązania w każdym przypadku

Dostępne w naszej ofercie sztukaterii listwy przypodłogowe to gwarancja skorzystania z elementów, które z pewnością dopasują Państwo do Waszych pomieszczeń. Wszystko dzięki powierzchni, która jest łatwa do pomalowania – ograniczeniem w tej sferze jest jedynie paleta dostępnych kolorów. Proponowane przez nas elementy sztukaterii wytrzymają zabawy dzieci, a także nie zniszczą się pod wpływem środków czyszczących.

Zakres oferowanej w naszym sklepie sztukaterii jest bardzo rozbudowany i obejmuje m.in. rozety i kopuły, a także listwy styropianowe.