Tarasy kompozytowe

Deski kompozytowe z Melagu – poznaj ich rodzaje i sprawdź, dlaczego warto je kupić właśnie u nas!

Efektowne, ale wymagające systematycznej pielęgnacji – naturalne deski drewniane, chociaż ponadczasowe i eleganckie, nie zawsze są chętnie wybierane na tarasy. Głównie ze względu na troskę, jakiej wymagają. Chcesz cieszyć się pięknym tarasem i jednocześnie – nie martwić koniecznymi zabiegami, w tym – impregnacją? Warto zdecydować się na równie efektowną alternatywę i wybrać deski kompozytowe. Charakteryzujące się modnym designem (do złudzenia przypominającym naturalny materiał), jednocześnie są maksymalnie wytrzymałe. Sprawdź, jakie rodzaje kompozytu możemy Ci zaproponować i dlaczego poszczególne propozycje warto wybrać na taras do domu lub mieszkania

Rodzaje i zalety kompozytu – poznaj nasze typy.

W Melagu wychodzimy naprzeciw Twoim planom architektonicznym, pozwalając Ci realizować nawet najbardziej wymagające projekty, w tym także – modne tarasy kompozytowe. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej pożądane rodzaje kompozytu. Należą do nich propozycje marki TWINSON – O-Terrace, Character Massive, a także – Majestic Massive Pro.

Deska kompozytowa TWINSON O-Terrace.

Deska kompozytowa TWINSON O – Terrace to gotowy produkt, idealny na tarasy do domu lub mieszkania, ciągi piesze, ogródki letnie, balkony i podesty. W przeciwieństwie do desek z naturalnego drewna - deska kompozytowa nie wypacza się, nie pęka i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wykończony w ten sposób taras jest bezpieczny (deska kompozytowa jest antypoślizgowa) i łatwy w utrzymaniu (materiał nie wymaga okresowej impregnacji). Decydując się na kompozytową deskę tarasową na balkonie lub tarasie zyskasz coś więcej, niż wszechstronną funkcjonalność. Wśród najważniejszych zalet desek TWINSON O – Terrace należy wymienić naturalny wygląd drewna, małe nagrzewanie się powierzchni, a także – wodoodporność.

Deska kompozytowa TWINSON Character Massive.

Kolejną propozycją sklepu Melagu jest deska kompozytowa TWINSON Character Massive, umożliwiająca projektowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów tarasu. Estetycznie docięte brzegi nie muszą być maskowane listwami, a szeroka gama kolorystyczna pozwala na realizację wszystkich architektonicznych fantazji. Najważniejsze zalety proponowanego systemu tarasowego to bez wątpienia długa żywotność i łatwość pielęgnacji, wygodna praca z materiałem, a także – modny design.
Deska kompozytowa TWINSON Majestic Massive Pro
Taras o naturalnym wyglądzie drzewa litego, jednocześnie zaskakujący trwałością? Taki efekt możesz osiągnąć, decydując się na deskę kompozytową TWINSON Majestic Massive Pro. Dodatkowa warstwa polimerowa sprawia, że powierzchnia tarasów wykończonych w ten sposób jest odporna na uszkodzenia i plamy, a autentyczny słój drewna pozwala cieszyć się naturalnym designem.
Bezpieczeństwo i wysoka jakość – deska kompozytowa na taras ze sklepu Melagu to najlepszy wybór
Mając na uwadze Twój komfort i jednocześnie – bezpieczeństwo codziennego korzystania z tarasu lub balkonu, proponujemy Ci deski kompozytowe wyłącznie od cenionych producentów. Stawiając na wysoką jakość, estetykę wykonania i ponadczasowy design, stawiamy na Twoje projekty. Deski kompozytowe, które znalazły się w ofercie Melagu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Idealne do realizacji niecodziennych projektów, okażą się idealnym wyborem nie tylko na taras.
Troska o taras kompozytowy to czysta przyjemność.
 
Kompozytowa deska tarasowa nie tylko jest zdecydowanie trwalsza niż naturalne drewno, ale przede wszystkim – łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Niezależnie od tego, który wariant z oferty Melagu wybierzesz, możesz mieć pewność – systematyczna impregnacja nie będzie konieczna, a codzienna pielęgnacja nie przysporzy Ci kłopotów. Jak czyścić taras, by nie dopuścić do poważniejszych zabrudzeń?
Bardzo ważne jest regularne usuwanie wszystkich zanieczyszczeń – opadłych liści, piasku i innych. Najlepiej zamiatać taras szczotką z długim i półtwardym włosiem – wówczas będziesz miał pewność, że wszystkie szczeliny zostaną dokładnie oczyszczone. Całość warto przetrzeć wodą z dodatkiem środka do mycia powierzchni kompozytowych lub wyczyścić za pomocą myjki ciśnieniowej.
 

Deski kompozytowe ze sklepu Melagu to coś więcej niż zakupy! Poznaj bliżej naszą ofertę.

Projekt idealnego tarasu na Śląsku jest jeszcze łatwiejszy do zrealizowania – wszystko dzięki kompleksowej ofercie Melagu. Zadbaliśmy, byś w jednym miejscu znalazł nie tylko odpowiednią deskę tarasową na balkon, ale także – mógł skorzystać z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych ekip montażowych.
Mieszkasz w zupełnie innej części Polski? Nic nie stoi na przeszkodzie, by proponowane deski tarasowe znalazły się także u Ciebie.