Filtry Filtry

Tarasy

W naszym sklepie znajdą Państwo materiały, z których można stworzyć piękny drewniany taras, który doda piękna i wartości domowi oraz pozwoli na otwarcie przestrzeni salonu na plener. Biorąc pod uwagę, że budowa drewnianych tarasów jest wyjątkowo szybka, a deski tarasowe są stosunkowo tanie, to nic tylko ruszyć do pracy. Ponieważ drewno jest materiałem uniwersalnym, mogącym uzyskać praktycznie dowolny kształt, rozmiar i kolor, umożliwia zaprojektowanie eleganckiego tarasu, niezależnie od posiadanego budżetu. Wykonane przez nas drewniane tarasy mogą stanowić wspaniałe dopełnienie krajobrazu ogrodu. Tarasy wykonujemy z wszystkich gatunków drewna egzotycznego, jak również z desek kompozytowych.


Taras jako część domu


Drewniane tarasy otwierają duże możliwości zarówno przed właścicielami domów urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i przed osobami, które są zwolennikami tradycyjnego wystroju. Przede wszystkich taras to szansa na stworzenie estetycznego połączenia z otaczającą dom przyrodą. Pozwala to nie tylko na zaplanowanie efektownego wyglądu całego budynku, ale także odpoczynek domowników bez konieczności wyjeżdżania. Wystarczy wyjść na wybudowany drewniany taras, żeby zrelaksować się na łonie natury.


Kupując materiały do tworzenia drewnianych tarasów, należy pamiętać o trudnych warunkach atmosferycznych, które mamy w naszym kraju. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się deski tarasowe z drewna egzotycznego, ponieważ te z tradycyjnego będą wymagać częstszych prac konserwatorskich. Zachęcamy także do stylistycznego komponowania drewnianych tarasów z podłogami drewnianymi i innymi nawierzchniami zastosowanymi wewnątrz pomieszczenia, do którego przylega taras.

taras

taras
 
taras
 
taras
 
Zamieszczone zdjęcia są własnością firmy MELAGU.PL - wszelkie kopiowanie zabronione.

Zapytaj o taras wysyłając do nas zapytanie <tutaj>

10500,00 PLN /kpl.
Pergotela jest doskonałą propozycją pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym dla zadaszenie tarasu lub ogrodu. Sterowana manualnie pergola, wykonana z...
+

Wysyłka: 4-6 tygodni