Tapety

Tapety w ofercie Melagu

Wykorzystanie tapet to jedno z rozwiązań w sytuacji, kiedy potrzebujemy oryginalnie i jednocześnie stylowo zagospodarować ściany w domu lub mieszkaniu. Sklep internetowy Melagu proponuje klientom najwyższej jakości tapety marki Rasch Textil, Wonderwall oraz Now Edizioni. Niepowtarzalny wygląd, a także styl zawdzięczają one wielu zróżnicowanym materiałom, na bazie których zostały wykonane. Tapety produkowane są z użyciem przędzy i włókien najwyższej jakości, w tym m.in. bawełny, wełny, lnu, wiskozy, jedwabiu i poliestru. Co ważne, wszystkie tapety ścienne Rasch Textil są produktami najwyższej jakości, potwierdzonej wieloma przeprowadzonymi testami.
Kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni wzór, być może skorzystacie z naszej oferty listew styropianowych  lub sztukaterii innego typu.

Wykonujemy również oryginalne i wysokiej jakości tapety na zamówienie, z indywidualnym projektem graficznym.

 

Flizelina robi różnicę - tapety na flizelinie

Sklep internetowy Melagu oferuje Państwu tapety flizelinowe. Od zwykłych tapet na podkładzie papierowym odróżnia je zastosowanie właśnie włókniny powstałej z termicznego połączenia lub sklejenia włókien syntetycznych. Proponowane przez nas tapety charakteryzują się reliefową lub winylową powierzchnią oraz tym, że są wyjątkowo łatwe w nakładaniu. Warto w tym miejscu podkreślić, że pasy tapet Rasch Texstil ani się nie rozciągają, ani nie kurczą, a to oznacza, że zbędne jest zmiękczanie. Dodatkowo bardzo łatwo można pokryć wszelkie mniejsza pęknięcia. Jeżeli zaś dojdziecie Państwo do wniosku, że chcecie zmienić tapetę, będziecie to mogli zrobić na sucho.
Oferowane w naszym sklepie tapety producentów Wonderwall i Now Edizioni to produkty wykonywane na zamówienie pod konkretny wymiar, tak aby wybrany przez Państwa wzór tapety idealnie dopasować do wymiarów ściany. 
 
PRODUKTY DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE. ZADZWOŃ I ZAPYTAJ! +48 32 763 24 22