Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Tarasy

Pergotela

10500,00 PLN /kpl.
Pergotela jest doskonałą propozycją pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym dla zadaszenie tarasu lub ogrodu. Sterowana manualnie pergola, wykonana z...
+

Wysyłka: 4-6 tygodni

W naszym sklepie znajdą Państwo materiały, z których można stworzyć piękny drewniany taras, który doda piękna i wartości domowi oraz pozwoli na otwarcie przestrzeni salonu na plener. Biorąc pod uwagę, że budowa drewnianych tarasów jest wyjątkowo szybka, a deski tarasowe są stosunkowo tanie, to nic tylko ruszyć do pracy. Ponieważ drewno jest materiałem uniwersalnym, mogącym uzyskać praktycznie dowolny kształt, rozmiar i kolor, umożliwia zaprojektowanie eleganckiego tarasu, niezależnie od posiadanego budżetu. Wykonane przez nas drewniane tarasy mogą stanowić wspaniałe dopełnienie elewacji budynku oraz krajobrazu ogrodu.

 

Deska tarasowa łatwa w konserwacji

 

Tarasy drewniane wykonujemy z wszystkich gatunków drewna egzotycznego (również modrzew syberyjski i Bangkirai), jak również z desek kompozytowych. Warto zaznaczyć, że drewno egzotyczne jako materiał na taras drewniany jest bardzo popularne wśród Polaków. Nic dziwnego, taras z drewna wysokiej jakości modrzewia syberyjskiego jest wyjątkowo piękny i przy tym odporny na warunki atmosferyczne, a jego deski nie są za bardzo ścierne. Dzięki temu będziemy mieli stylowy taras, który wytrzyma próbę czasu oraz polską pogodę.


Taras jako część domu


Drewniane tarasy otwierają duże możliwości zarówno przed właścicielami domów urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i przed osobami, które są zwolennikami tradycyjnego wystroju. Przede wszystkich taras to szansa na stworzenie estetycznego połączenia z otaczającą dom przyrodą. Pozwala to nie tylko na zaplanowanie efektownego wyglądu całego budynku, ale także odpoczynek domowników bez konieczności wyjeżdżania. Wystarczy wyjść na wybudowany drewniany taras, żeby zrelaksować się na łonie natury i spędzić czas z najbliższymi nam osobami. Bez wątpienia będziemy wspaniale spędzali czas na tarasie wykonanym z drewna.

 

Drewniany taras w Państwa ogrodzie


Kupując materiały do tworzenia drewnianych tarasów, szczególnie desek tarasowych, należy pamiętać o trudnych warunkach atmosferycznych, które mamy w naszym kraju. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się deski tarasowe z drewna egzotycznego, ponieważ deski z tradycyjnego będą wymagać częstszych prac konserwatorskich. Zachęcamy także do stylistycznego komponowania drewnianych tarasów z podłogami drewnianymi i innymi nawierzchniami zastosowanymi wewnątrz pomieszczenia, do którego przylega taras. Służymy pomocą przy wybieraniu odpowiedniego dla Państwa tarasu i z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Megalu.