Tarasy

Drewniany taras dodaje piękna i wartości Twojemu domowi, pozwala na otwarcie przestrzeni salonu na plener. Biorąc pod uwagę, że budowa drewnianych tarasów jest wyjątkowo szybka, a deski tarasowe są stosunkowo tanie, to nic tylko ruszyć do pracy. Ponieważ drewno jest materiałem uniwersalnym, mogącym uzyskać praktycznie dowolny kształt, rozmiar i kolor daje możliwość, by zaprojektować Twój taras, niezależnie od posiadanego budżetu. Wykonane przez nas drewniane tarasy mogą stanowić wspaniałe dopełnienie krajobrazu ogrodu. Tarasy wykonujemy z wszystkich gatunków drewna egzotycznego, jak również z desek kompozytowych.

Część domu.

Drewniane tarasy otwierają duże możliwości zarówno przed właścicielami domów urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i przed osobami, które są zwolennikami tradycyjnego wystroju. Przede wszystkich taras to szansa na stworzenie estetycznego połączenia z otaczającą dom przyrodą. Pozwala to nie tylko na zaplanowanie efektownego wyglądu całego budynku, ale także odpoczynek domowników bez konieczności wyjeżdżania. Wystarczy wyjść na wybudowany drewniany taras, żeby zrelaksować się na łonie natury.

Kupując materiały do tworzenia drewnianych tarasów, należy pamiętać o trudnych warunkach atmosferycznych, które mamy w naszym kraju. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się drewno egzotyczne, bowiem tradycyjne będzie wymagało częstych prac konserwatorskich. Zachęcamy także do stylistycznego komponowania drewnianych tarasów z podłogami drewnianymi i innymi nawierzchniami zastosowanymi wewnątrz pomieszczenia, do którego przylega taras. 
 
 
Zamieszczone zdjęcia są własnością firmy MELAGU.PL - wszelkie kopiowanie zabronione.

Zapytaj o taras wysyłając do nas zapytanie <tutaj>

Brak produktów w tej sekcji