Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Profile dekoracyjne

PB513 profil dekoracyjny 1,5 x 3,5 x 200 cm ORAC BASIXX

5,22 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 3,5 cm szerokość: 1,5 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: do potwierdzenia


LX41 profil dekoracyjny 4 x 1,5 x 200 cm NMC

5,96 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 4 cm szerokość: 1,5 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: 24hLX70 profil dekoracyjny 7 x 2 x 200 cm NMC

7,26 PLN /szt.
Wymiary:   wysokość: 7  cm szerokość: 2 cm długość: 200 cm
+

Wysyłka: 24hO16 narożnik NOMASTYL NMC

96,68 PLN /kpl.
Narożnik dedykowany do listwy gzymsowej O Nomastyl. Cena za kmpl -4szt  
+

Wysyłka: 24h


N24 naroźnik NOMASTYL NMC

139,80 PLN /kpl.
Narożnik dedykowany jest do listwy gzymsowej N Nomastyl. Cena za kpl ( 4szt)  
+

Wysyłka: 24h

Bez wątpienia piękno mieszkania ocenia się, biorąc pod uwagę całość jego przestrzeni – kluczowe jest więc to, aby była ona dobrze zaplanowana, a poszczególne elementy dobrane względem siebie, bowiem tylko wtedy osiągniemy harmonijny i spójny efekt. Bez starannie dobranych elementów, takich jak sztukateria i profile dekoracyjne, ta nota z pewnością będzie znacznie niższa.

 

Właśnie dlatego w wyposażeniu naszego sklepu mogą Państwo znaleźć rozmaite profile dekoracyjne – tylko dzięki ich zastosowaniu można mówić o dobrze zaprojektowanym wnętrzu, które stworzy komfortowe warunki do codziennego życia dla wszystkich domowników. Jak w każdym przypadku, tak i tutaj stawiamy na różnorodność wyboru listew, ale też korzystną cenę, wysokie walory estetyczne i oczywiście gwarancję producenta. Dzięki temu listwy i profile dekoracyjne będą maksymalnie dopasowane do Państwa potrzeb, wymagań i preferencji.

Bardzo ważne jest również to, że wszystkie nasze produkty, w tym również listwy i elementy dekoracyjne ścienne odznaczają się wysoką jakością i solidnością wykonania. Specjalnie dobrane materiały do produkcji z kolei gwarantują im trwałość, wytrzymałość oraz odporność na urazy mechaniczne i szkodliwe czynniki, takie jak wilgoć. Dzięki temu wnętrza Państwa domu lub mieszkania staną się bardziej funkcjonalne i praktyczne, a do tego stylowe.

 

Zastosowanie

Profile dekoracyjne są wykorzystywane przede wszystkim przez osoby, które szukają sposobu na przełamanie granicy między dwoma kontrastującymi ze sobą wzorami. W sytuacji, kiedy kolor naszej ściany np. różni się od sufitu, profil dekoracyjny może być ładnym i estetycznym przejściem z jednej barwy do drugiej. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Państwu na wykończenie wnętrz według Państwa indywidualnych potrzeb oraz wizji aranżacyjnej. Odpowiednio dobrany kolor i wzór zatrze mocny efekt zestawienia dwóch diametralnie różnych powierzchni. Zachęcamy Państwa również do sprawdzenia innych produktów z oferty Melagu. Zagwarantujemy m.in. rozety, kopuły dekoracyjne, a także liczne listwy styropianowe.

Z chęcią służymy pomocą w zakresie doboru wszystkich produktów z naszego asortymentu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w podjęciu decyzji. Zachęcamy do kontaktu.