Filtry Filtry

Darmowa dostawa od 100 zł
Filtruj produkty
Filtruj produkty

Deska parkietowa dwuwarstwowa

Jodełka klasyczna Dąb 10x70x490mm

155,00 PLN /m2
  Pełna nazwa: Jodełka Klasyczna Dąb  Kolekcja: Melagu  Rodzaj: deska dwuwarstwowa Wymiary: 10 x 70 x 490 (grub. x szer. x dł. ) Warstwa wierzchnia: 3...
+

Ilość m2 w paczce: 2.332 /m2.


Wysyłka: do potwierdzenia


Jodełka Francuska Dąb 13x70x590mm

280,00 PLN /m2
  Pełna nazwa: Jodełka Francuska Dąb  Kolekcja: Melagu  Rodzaj: deska dwuwarstwowa Wymiary: 13 x 70 x 590 (grub. x szer. x dł. ) Warstwa wierzchnia: 4...
+

Ilość m2 w paczce: 3.964 /m2.


Wysyłka: do potwierdzenia


Dąb Rustikal 13x180x2200mm

260,00 PLN /m2
Pełna nazwa: Dąb Rustikal 1-lam Kolekcja: Melagu  Rodzaj: deska dwuwarstwowa Wymiary: 13 x 180 x 2200 (grub. x szer. x dł. ) Warstwa wierzchnia: 4 mm...
+

Ilość m2 w paczce: 1.98 /m2.


Wysyłka: do potwierdzenia

Deski parkietowe dwuwarstwowe

 

Deski parkietowe dwuwarstwowe są bardzo dobrym wyborem do każdego rodzaju pomieszczenia. Oferowane w naszym sklepie internetowym deski parkietowe dwuwarstwowe są produktami najwyższej jakości, które dają duże możliwości w zakresie tworzenia komfortowego oraz oryginalnego, indywidualnie dopasowanego otoczenia.

Deski parkietowe dwuwarstwowe, podobnie jak wszystkie inne podłogi drewniane są bardzo uniwersalne i pasują do każdej aranżacji.

Deski parkietowe dwuwarstwowe stworzone są z warstwy użytkowej oraz warstwy przeciwprężnej, która zapobiega odkształceniom. Deska parkietowa dwuwarstwowa może być stworzona w całości z tego samego rodzaju drewna (to znaczy jej warstwa użytkowa oraz warstwa przeciwprężna może być przykładowo zrobiona z drewna dębowego) lub z dwóch rodzajów drewna, dzięki czemu można ją kupić w niższej cenie.

 

Atuty desek parkietowych dwuwarstwowych

 

Deski parkietowe dwuwarstwowe to sprawdzone rozwiązanie, które posiada wiele zalet. Deski parkietowe dwuwarstwowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ pozwalają one stworzyć stylowe i funkcjonalne wnętrza za rozsądną cenę.

Zarówno gdy deska parkietowa dwuwarstwowa składa się z dwóch warstw z tego samego drewna, jak i gdy użyte są dwa różne rodzaje drewna, zewnętrzna warstwa deski tworzona jest zawsze ze szlachetnego drewna, które bardzo dobrze prezentuje się wizualnie, dopasuje się do każdego rodzaju stylu, a jednocześnie jest bardzo trwałe. W naszym sklepie oferujemy deski parkietowe dwuwarstwowe dębowe, które zapewniają najwyższą jakość i trwałość.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na deski parkietowe dwuwarstwowe? Otóż, deska parkietowa dwuwarstwowa bardzo dobrze nadaje się do ogrzewania podłogowego. Według ekspertów jest ona lepsza nawet od litego drewna, gdyż nie potrzebuje utrzymywania specjalnych warunków związanych z nawilżeniem pomieszczenia (by drewno się nie rozsychało).

 Deska parkietowa dwuwarstwowa może posiadać warstwę wierzchnią grubości 3, 4 lub więcej milimetrów, dzięki czemu jest ona odpowiednio trwalsza od desek, których warstwa wierzchnia nie przekracza 3 mm.

 

W naszej ofercie posiadamy deski parkietowe dwuwarstwowe o różnej grubości warstwy wierzchniej, różnych wzorach, takich jak: jodełka klasyczna, 1 lamela, jodełka francuska, różnych formatach (np. 10x70x490mm, 13x180x2200mm, 13x70x590mm). Jednocześnie, do wyboru mamy deski parkietowe o różnych powłokach (olej, olejowosk), dzięki czemu możliwa jest swobodna personalizacja wyboru i dostosowanie do każdego rodzaju pomieszczenia.

Oferowane w naszym sklepie deski parkietowe dwuwarstwowe są szczotkowane i czterostronnie fazowane, dzięki czemu charakteryzują się naturalnym wyglądem oraz są trwalsze.

Niewątpliwą zaletą deski parkietowej dwuwarstwowej jest jej stosunkowo niska cena w porównaniu do jakości. Deska parkietowa dwuwarstwowa może kosztować już nawet niecałe 200 złotych za metr kwadratowy.

 

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas deski parkietowe dwuwarstwowe idealne do Waszego wnętrza. Jednocześnie, nawet jeśli na stronie nie znajdziecie desek, które Was interesują, możecie przedstawić swoje zapotrzebowanie naszemu przedstawicielowi, który pomoże i w takiej sytuacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych produktów oraz kontaktu z naszym przedstawicielem w celu uzyskania profesjonalnej pomocy w doborze desek parkietowych dwuwarstwowych.