Filtry Filtry

Rozety i Kopuły

Wbrew pozorom rozety i kopuły nie znalazły się w naszym sklepie przypadkiem. Ten, kto sądzi, że należałoby je odesłać do lamusa, jest w wielkim błędzie, bowiem te elementy dekoracyjne cieszą się dziś olbrzymią popularnością wśród wziętych projektantów wnętrz, dla których mieszkanie bez rozety czy kopuły wydaje się nieskończonym, bezbarwnym projektem. Mając tę świadomość, przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle szeroką ofertę rozmaitych rozet oraz kopuł, przykładając, jak zawsze, wielką wagę do najwyżej jakości materiałów, ale też oryginalnych, nieprzeciętnych i estetycznych produktów.

Dekoracje dostępne dla każdego

Kopuła jest elementem stosowanym jako ozdoba sufitu, która świetnie wpisuje się w pomieszczenia o wyszukanej estetyce, uciekające od standardowych rozwiązań. Z kolei rozety sufitowe są popularne przede wszystkim w miejscach, gdzie dominują dawne wystroje. Montowane są przeważnie w bliskiej obecności lamp i żyrandoli, by potwierdzić ich dekoracyjny charakter.

W ofercie Melagu znajdują się nie tylko rozety i kopuły, ale także np. listwy styropianowe. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty.


277,90 PLN /szt.
Rozeta z głebokim tłoczeniem pokryta jest wstępnie farbą podkładową, po zamontowaniu zalecamy pomalowanie sztukaterii farbami akrylowymi lub...
+

Wysyłka: 7-14 dni38,09 PLN /szt.
Wymiar:   wysokość: 30 cm szerokość: 30 cm
+

Minimalna ilość dla "CS3 rozeta 30 x 30 cm Nomastyl NMC" to 1.


Wysyłka: 24h


299,93 PLN /szt.
Tłoczona rozeta z delikatnymi kwiatowymi aplikacjami. Wymiary:  średnica 77 cm
+

Wysyłka: 24h