Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Rozety i Kopuły


R24 rozeta śr. 79 cm ORAC LUXXUS

323,04 PLN /szt.
Piękna rozeta w kwiatowe ornamenty. Wymiary: średnica: 79 cm/8cm gr.6cm  
+

Wysyłka: 7-14 dni
R24 rozeta śr. 77 cm Arstyl NMC

299,93 PLN /szt.
Tłoczona rozeta z delikatnymi kwiatowymi aplikacjami. Wymiary:  średnica 77 cm  
+

Wysyłka: 24hR23 rozeta śr. 71,5 cm ORAC LUXXUS

288,46 PLN /szt.
Rozeta z głebokim tłoczeniem pokryta jest wstępnie farbą podkładową, po zamontowaniu zalecamy pomalowanie sztukaterii farbami akrylowymi lub...
+

Wysyłka: 7-14 dni


 

Wbrew pozorom rozety i kopuły nie znalazły się w naszym sklepie przypadkiem. Ten, kto sądzi, że należałoby je odesłać do lamusa, jest w wielkim błędzie, bowiem te elementy dekoracyjne cieszą się dziś olbrzymią popularnością wśród wziętych projektantów wnętrz, dla których mieszkanie bez rozety czy kopuły wydaje się nieskończonym, bezbarwnym projektem. Mając tę świadomość, przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle szeroką ofertę rozmaitych rozet oraz kopuł, przykładając, jak zawsze, wielką wagę do najwyżej jakości materiałów, ale też oryginalnych, nieprzeciętnych i estetycznych produktów.

Dekoracje dostępne dla każdego

Kopuła jest elementem stosowanym jako ozdoba sufitu, która świetnie wpisuje się w pomieszczenia o wyszukanej estetyce, uciekające od standardowych rozwiązań. Z kolei rozety sufitowe są popularne przede wszystkim w miejscach, gdzie dominują dawne wystroje. Montowane są przeważnie w bliskiej obecności lamp i żyrandoli, by potwierdzić ich dekoracyjny charakter.

W ofercie Melagu znajdują się nie tylko rozety i kopuły, ale także np. listwy styropianowe. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty.