Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Listwy przypodłogowe

MD020P listwa przypodłogowa lakierowana 1,9 x 19,8 x 200 cm MARDOM DECOR ELITE PREMIUM

199,48 PLN /szt.
Listwa przypodłogowa lakierowana  MD020P MARDOM DECOR stanowi doskonały element wykończeniowy podłogi. Stanowi ochronę ściany przed uszkodzeniem i...
+

Minimalna ilość dla "MD020P listwa przypodłogowa lakierowana 1,9 x 19,8 x 200 cm MARDOM DECOR ELITE PREMIUM" to 1.


Wysyłka: 3-4 dni


MD020 listwa przypodłogowa 1,9 x 19,8 x 200 cm MARDOM DECOR ELITE

166,24 PLN /szt.
Listwa przypodłogowa MD020 MARDOM DECOR stanowi doskonały element wykończeniowy podłogi. Stanowi ochronę ściany przed uszkodzeniem i zabrudzeniem...
+

Minimalna ilość dla "MD020 listwa przypodłogowa 1,9 x 19,8 x 200 cm MARDOM DECOR ELITE" to 1.


Wysyłka: 3-4 dni

Nic tak nie dopełnia idealnego wnętrza, jak dobrze dobrane listwy przypodłogowe. Niby drobiazg, ale zlekceważyć go nie sposób. Listwy są bowiem jednymi z tych elementów, które dopełniają wizerunek naszego mieszkania, sprawiając, że całość staje się spójna i atrakcyjna. Dobrze o tym wiedząc, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów wykonanych z najlepszych materiałów, dostępnych w wielu wersjach, także giętej, do pomieszczeń z łukami. W naszym sklepie znajdą Państwo listwy przypodłogowe o różnych wymiarach i kształtach, odporne na wilgoć i zmywanie. Dysponujemy delikatnymi, lekkimi, ale przy tym także niezwykle solidnymi listwami, które obejmuje gwarancja producenta.


Kompleksowe rozwiązania


Listwy przypodłogowe dostępne w naszej ofercie sztukaterii wewnętrznej to gwarancja skorzystania z elementów, które z pewnością dopasują Państwo do swoich pomieszczeń. Wszystko dzięki powierzchni, która jest łatwa do pomalowania – ograniczeniem w tej sferze jest jedynie paleta dostępnych kolorów. Proponowane przez nas elementy sztukaterii wytrzymają zabawy dzieci, a także nie zniszczą się pod wpływem środków czyszczących.


Zakres oferowanej w naszym sklepie sztukaterii jest bardzo rozbudowany i obejmuje m.in. rozety i kopuły, a także listwy styropianowe.