Filtr
Cena
Producent (1)
Akcesoria montażowe
Zastosowanie

Kołki i kleje montażowe – szeroki wybór w Melagu

Jeśli są Państwo na etapie różnego rodzaju prac budowlanych i wykończeniowych lub też planują je w najbliższym czasie, z pewnością potrzebne będą Państwu kleje i kołki montażowe. Warto bowiem wiedzieć, że mocne, solidne oraz trwałe połączenia pomiędzy elementami są niezbędne w czasie samodzielnego wykonywania praktycznie każdych prac montażowych. Produkty z naszego asortymentu doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach w roli złączy i będą wyjątkowo trwałe, solidne oraz niezawodne przez długi okres czasu.

Przy kompletowaniu naszej oferty stawiamy wyłącznie na sprawdzonych, zaufanych oraz godnych polecenia producentów, szanując czas i pieniądze naszych Klientów. Dzięki temu wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, ponieważ zostały odpowiednio wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, spełniając niezbędne normy. Daje to również gwarancję, że będą wywiązywały się ze swoich zadań i służyły w Państwa domu w możliwie jak najlepszy sposób. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Kleje montażowe – charakterystyka i zastosowanie

W naszej ofercie znajdą Państwo kleje montażowe zarówno uniwersalne, jak i specjalistyczne. Przy ich wyborze należy pamiętać o dopasowaniu produktów do podłoża, na którym będą stosowane – proponujemy rozwiązania do powierzchni drewnianych, szklanych oraz plastikowych. Bardzo dużą popularnością cieszą się również kleje do sztukaterii, które pozwalają na właściwe zamontowanie jej w wybranych miejscach domu, sprawdzając się w nawet w trudnych warunkach o podwyższonej wilgotności. Dzięki sztukaterii i dedykowanym jej klejom przestrzeń Państwa domu stanie się jeszcze bardziej piękna, stylowa i niepowtarzalna.

Niezwykle istotne są określone właściwości i skład kleju – należy wziąć je pod uwagę przy wyborze, aby produkt spełniał wszystkie Państwa potrzeby i wymagania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami i specyfikacją poszczególnych produktów. Chętnie też służymy Państwu pomocą – nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.

Kołki montażowe – specyfikacja

Proponujemy Państwu również szeroki wybór kołków montażowych, które znajdą rozmaite zastosowanie w czasie prac budowlano-remontowych. Będą przykładowo niezbędne przy montażu listwy podłogowej, mocowaniu szafek do ścian lub też dekorowaniu wnętrz półkami, obrazami i zdjęciami w ramkach. Szczególnie jednak polecamy Państwu kołki montażowe do sztukaterii, które pozwolą na jej solidne, trwałe i właściwe przymocowanie do ścian. Chętnie służymy pomocą w ich doborze.

Osoby, które szukają solidnie przygotowanych akcesoriów do sztukaterii, mogą skorzystać z rozbudowanych możliwości sklepu internetowego Melagu. Zapewnimy Państwu nie tylko klej montażowy czy do łączenia sztukaterii, ale też klej wyprodukowany specjalnie z myślą o sztukaterii zewnętrznej. Produkt ten sprawdzi się zarówno w warunkach wilgotnych, jak i na powierzchniach nieporowatych. Zachęcamy także do sprawdzenia oferowanych przez nas kołków montażowych. Przed rozpoczęciem klejenia lub łączenia sztukaterii, niezbędny może być jednak przymiar do cięcia. W tym przypadku również służymy pomocą.

NMC NOEL MARKET ADEFIX BLACK
32.14 PLN 29.89 PLN /szt
Oszczędzasz: 2.25 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejenia czarnej sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentNMC
NMC NOEL MARKET ADEFIX PLUS
137.76 PLN 128.11 PLN /szt
Oszczędzasz: 9.65 PLN
Akcesoria montażoweklej do łączenia sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentNMC
NMC NOEL MARKET DOMOSTYL HYBRID
71.12 PLN 66.14 PLN /szt
Oszczędzasz: 4.98 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Kolekcja SztukateriiDomostyl NMC Materiałklej montażowy Zastosowaniena zewnątrz
NMC NOEL MARKET ADEFIX NEW
25.18 PLN 23.42 PLN /szt
Oszczędzasz: 1.76 PLN
Akcesoria montażoweklej do przyklejania sztukaterii Materiałklej montażowy Zastosowaniedo wewnątrz ProducentNMC