Sobota z Projektantem Wnętrz!

29-10-2021

Sobota z Projektantem Wnętrz!

Nie macie pomysłu, jak zaaranżować przestrzeń swojego nowego domu? A może po prostu planujecie remont i nie wiecie, od czego zacząć...?
Jeśli tak, to zapraszamy Was na bezpłatne porady naszego projektanta w Salonie Melagu w Katowicach. Skorzystajcie z darmowej porady i zapiszcie się już teraz na konkretną godzinę! Oczywiście na ten dzień przygotowaliśmy również specjalny rabat.
 
Co musicie zabrać ze sobą?
Najlepiej dobry humor, zdjęcie wnętrza i ewentualnie rzut przestrzeni z wymiarami.
Niezależnie od tego, czy odwiedzicie nas w Katowicach, czy też nasz drugi Salon Melagu w Bytomiu -  jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe i profesjonalne doradztwo, najwyższej klasy produkty niezbędne do aranżacji wnętrza, czyli: podłogi, schody, sztukaterię, drzwi, tapety, tarasy, dodatkowe akcesoria i elementy  dekoracyjne. Proponujemy również profesjonalny montaż przez naszą znakomitą i niezwykle doświadczoną ekipę wykonawczą.
 
Pomimo wieloletniego doświadczenia każdy kolejny projekt traktujemy jak wyzwanie i motywuje nas on do stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej oraz zrobienia następnego kroku ku perfekcyjności w kwestii obsługi Klienta.  
Z myślą o Państwa wygodzie i dla tych osób, które nie mogą akurat odwiedzić naszego salonu, na internetowej uruchomiliśmy specjalny wizualizator podłóg, w którym można sprawdzić, jak dana podłoga będzie prezentowała się w konkretnym wnętrzu.
 
Jeśli jednak znajdziecie czas, żeby wpaść do nas, zapytać, jakie są obecne trendy we wnętrzach, jaka kolorystyka podłóg pasuje do wnętrza, a może zadać mnóstwo innych niepokojących Was pytań, to zapraszamy na „Sobotę z Projektantem” w dniu 06 listopada 2021, od godz. 10.00 do 15.00
 
 
Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail sklep@melagu.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku czy Instagramie.
Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię