PILC COLOR Spiralne na planie koła

ZAPYTAJ O PRODUKT
FONTANOT PILC COLOR
5,748.75 PLN
5,029.83 PLN /szt
Oszczędzasz: 718.92 PLN
Dostępność: do 21 dni
+

Opcje dostawy
Formy płatności:
PILC COLOR, pomysłowe, wygodne i łatwe w montażu schody wewnętrzne do pomieszczeń, które na pewno nie pozostaną niezauważone.. Konstrukcja schodów, wraz ze stopniami i tralkami, wykonana jest ze stali  malowanej proszkowo. Innowacyjny projekt, stalowa konstrukcja i dostępność w 5 intensywnych kolorach sprawiają, że schody spiralne Pilc Color to nowoczesny i funkcjonalny element wystroju wnętrza, dostepne w średnicy 120 cm,  składają się z 11, 12, 13 lub 14 stopni oraz poręczy. Mogą osiągać maksymalną wysokość 350 cm. Schody te dysponują uniwersalnym półpiętrem umożliwiającym instalację przy przejściach o różnym kształcie i rozmiarze. Wysokość można dostosować do własnych potrzeb w zakresie od 215 do 350 cm. Produkt ten jest dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją instalacji.

Regulacja wysokości:
Zestaw standardowy składa się z 10 stopni i 1 półpiętra. Regulacja wysokości odbywa się w zakresie od 215 do 275 cm. W przypadku specjalnych wymagań dostępne są zestawy 14-stopniowe (13 schodów i 1 półpiętro) umożliwiające uzyskanie konstrukcji o wysokości do 350 cm.
 
Stopnie:
Stopnie schodów Pilc Color wykonane są z jednego arkusza blachy stalowej. W zależności od wysokości schody mogą składać się z 11 do 14 stopni. Istnieje możliwość regulacji wysokości stopnia w zakresie od 19 do 25 cm w zależności od danej instalacji.
 
System montażu:
Innowacyjny system na zasadzie imadła umożliwia mocowanie stopnia bezpośrednio do kolumny środkowej bez konieczności stosowania przekładek odległościowych.
 
Kierunek skrętu:
Istnieje możliwość instalacji systemu ze skrętem w prawo lub w lewo.

Wykończenie:
Dostępne jest 5 kolorów wykończenia schodów Clip: biały, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.

Biały RAL 9010
Niebieski RAL 5023
Zielony RAL 6033
Pomarańczowy RAL 2000
Czarny RAL 9005

Rodzaj przejścia:
Produkt ten można instalować w przejściach dowolnego typu. Zalecana średnica otworu (lub długość boku w przypadku otworów kwadratowych) powinna wynosić przynajmniej 5 cm więcej niż wybrana średnica schodów.
 


Film instruktażowy:


Konstrukcja Schodów:
Stal
Materiał Stopnia:
Stalowy
Typ Schodów:
Spiralne Na Planie Koła
Producent:
Fontanot
Może Cię to zainteresować
  • Akcesoria do Schodów
  • W podobnej cenie
Wysoka jakość produktów i szybka wysyłka

Realizujemy również dostawy zagraniczne

Wykwalifikowani doradcy klienta

Nasi pracownicy specjalizują się w branży podłóg, drzwi, schodów oraz wnętrz i dekoracji

Możliwość zwrotu produktu w ciągu 14-dni

Masz 14 dni na zwrot produktu od momentu otrzymania przesyłki