Filtry Filtry

Filtruj produkty
Filtruj produkty

Wicanders


 
Wicanders Parquet to kolekcja podłóg drewnianych warstwowych ze specjalnie wyselekcjonowanych desek dębowych o rustykalnym wyglądzie. Warstwa dekoracyjna poddana została dodatkowej obróbce, mającej na celu uzyskanie efektu zużycia. Deski są ręcznie strugane i ryflowane, a następnie bejcowane. Oferta dotyczy desek 1-lamelowych o grubości od 14 mm do 20 mm i szerokości od 190 mm do 260 mm.
 
Wyjątkowy produkt.
 
Z czystym sumieniem możemy napisać, że Wicanders Parquet to wyjątkowa, na tle innych, kolekcja drewnianych desek podłogowych. Specjalnością tego producenta są bez wątpienia deski wykonywane z bardzo modnego w ostatnim czasie dębu w stylu rustykalnym.
Warto zaznaczyć, że gładka powierzchnia, połączona z odpowiednią kolorystyką, to tylko podstawa oferty. Ten typ podłóg drewnianych słynie przede wszystkim z wierzchniej warstwy, która poddana została specjalnej obróbce, mającej na celu uzyskanie dodatkowego efektu zużycia. O wyjątkowości produktu od Wicanders Parquet decyduje jeszcze kilka innych zabiegów. Wszystkie deski są własnoręcznie strugane i ryflowane oraz bejcowane.
Techniczne możliwości
Asortyment, który widzicie Państwo w Melagu, to wizytówka dobrze znanego producenta. Jego produkty charakteryzuje najwyższa jakość, a także solidność wykonania, które zapewniają profesjonaliści, posiadający dużą wiedzę specjalistyczną i bogate doświadczenie zawodowe. Zachęcamy Państwa również do sprawdzenia pozostałych propozycji Melagu, w tym np. podłóg Finishparkiet.