Dlaczego deska barlinecka to dobry wybór? Odpowiadamy!

02-02-2022
Wytrzymałość gwarantowana przez trzy warstwy naturalnego drewna, ułożone w innowacyjnej konstrukcji krzyżowej, wzornictwo inspirowane bieżącymi trendami wnętrzarskimi i pełna kompatybilność z systemem ogrzewania podłogowego. Deska barlinecka to doskonałe połączenie walorów estetycznych i użytkowych. Wciąż masz obawy czy podłogi drewniane Barlinek to dobry wybór dla Twojego wnętrza? Sprawdziliśmy!
 

Deska Barlinecka – zalety, które mają znaczenie

Deski barlineckie niezmiennie plasują się w czołówce najchętniej wybieranych podłóg drewnianych, dostępnych w asortymencie Melagu. Co decyduje o popularności takiego rozwiązania?

Kompatybilność z systemem ogrzewania podłogowego

Podłogi drewniane Barlinek wykazują pełną kompatybilność z systemem ogrzewania połogowego. Decyduje o tym dobry opór cieplny (0,1 m2 K/W, podczas gdy przewodność dla deski barlineckiej to aż 14 m2 K/W). Niskie właściwości termoizolacyjne zapobiegają zatrzymywaniu ciepła w dolnej warstwie posadzki i pozwalają utrzymać komfort cieplny w domu lub mieszkaniu, bez względu na rodzaj zamontowanej instalacji grzewczej.

Maksymalna stabilność i bezproblemowy montaż

Deska Barlinecka, odpowiednio przechowywana (w pozycji poziomej), zachowuje charakterystyczne właściwości, dzięki czemu nie sprawia problemów w trakcie montażu i wykazuje maksymalną stabilność. Wyposażona w łączenia wykorzystywane również w panelach, może być układana w systemie podłogi pływającej lub klejona bezpośrednio do podłoża.

Bogactwo kolekcji i duży wybór odcieni

Deski barlineckie to synonim bogactwa odcieni i dobrego smaku. Wielość kolekcji jako odpowiedź na różnorodne gusta właścicieli domów i mieszkań, obejmuje także kolekcje klasy premium - Barlinek Senses. Szeroką gamę kolorystyczną tworzą między innymi dąb caramel gande (deska barlinecka o matowym wykończeniu), dąb still (podłoga drewniana Barlinek z kolekcji Senses), dąb askania piccolo (propozycja o półmatowym wykończeniu, idealna do wnętrz klasycznych i minimalistycznych) oraz dąb conchi piccolo, dąb country faza.

Wysoka dostępność i wieloletnia gwarancja

Nie mamy wątpliwości – deska barlinecka cieszy się uznaniem wśród właścicieli domów i mieszkań i nic nie wskazuje na to, żeby trendy wnętrzarskie w kolejnych sezonach miały się zmienić. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w Melagu zadbaliśmy o duży wybór podłóg drewnianych Barlinek, dostępnych w możliwie krótkim czasie (w przypadku niektórych wariantów, również od ręki). Deski barlineckie objęte są gwarancją producenta, która zależnie od modelu, może wynosić nawet 25 lat.

Deska Barlinecka to dobry wybór na lata

Deska Barlinecka, to wybór, który zostanie z Tobą na lata. Drewniane podłogi Barlinek charakteryzują się trwałością, stabilnością i odpornością na możliwe uszkodzenia mechaniczne. Materiał jest łatwy w pielęgnacji i nie wymaga skomplikowanej konserwacji. O popularności takiego rozwiązania świadczą nie tylko praktyczne zalety i bogaty wybór wzorów. Najlepszą recenzją jest uznanie kolejnych użytkowników.
Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię