F10 kopuła śr. 89,5 cm ORAC LUXXUS

890,11 PLN /szt.
F10
+
Wysyłka: 7-14 dni

średnica: 89,5/63cm
wysokość kopuły: 11cm

Kolekcja Sztukaterii:
Luxxus ORAC DECOR
Materiał:
Poliuretan
Rodzaj sztukaterii:
rozety i kopuły
Styl:
prosty
Typ materiału:
twardy
Zastosowanie:
do wewnątrz
captcha code
Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.
Kopuła to element stosowany jako ozdoba sufitu w formie półkolistego sklepienia. Kopuła świetnie wpisuje się w klimat pomieszczeń o wyszukanej estetyce. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów możliwe jest zastosowanie ich do zamontowania żyrandoli i innego rodzaju oświetlenia.

Kolekcja LUXXUS to również szeroki wybór luksusowych, lekkich i łatwych w montażu listew gzymsowych, oświetleniowych, profili i paneli ściennych, rozet, obudowy kominków, obudowy drzwi, obudowy bibliotek oraz akcesoriów dekoracyjnych wykonanych z wysokiej gęstości pianki poliuretanowej POROTOUCH, pokrytej folią w kolorze białym. Dodatkowo sztukateria zabezpieczona została farbą podkładową. Po zamontowaniu wymagane jest pomalowanie elementów dekoracyjnych farbami nie zawierającymi rozpuszczalnków. 

Listwy sufitowe oraz profile ścienne występuje również w wersji flex (F)– listwy gięte, które można wyginać w płaszczyżnie poziomej na zewnątrz i do wewnątrz, co pozwala na ich montaż wokół słupa lub innej krzywiźnie ścian.