MELAGU jodełka klasyczna Jesion Chambord

ZAPYTAJ O PRODUKT
MELAGU JKJ CHAMBORD
169.99 PLN /m2
Ilość m2 w paczce 0.781
Cena za paczkę: 132.76 PLN
Dostępność: do 7 dni
+

Darmowa Dostawa
Formy płatności:

Jesion Chambord – panel winylowy w jodełkę w niebanalnej kolorystyce

Zwraca uwagę oryginalną kolorystyką i ponadczasowym wzornictwem – podłoga winylowa w jodełkę Jesion Chambord to propozycja dedykowana właścicielom niewielkich i przestronnych wnętrz. Bielony odcień naturalnego drewna i szlachetne matowe wykończenie, doskonale komponują się ze stonowanymi barwami, charakterystycznymi dla stylów skandynawskiego, minimalistycznego i vintage. O popularności, jaką cieszy się panel winylowy w jodełkę, decyduje nie tylko unikalny design.

Ponadczasowy wzór dla nowoczesnych pomieszczeń

Klasyczna jodełka nie traci na popularności – zwłaszcza, jeżeli towarzyszy jej unikalny odcień bielonego naturalnego drewna. Podłoga Jesion Chambord zwraca uwagę niejednolitym zabarwieniem, widocznymi słojami i matowym wykończeniem i perfekcyjnie współgra z nowoczesną i klasyczną estetyką. Dostępna w ofercie Melagu, dedykowana jest właścicielom domów i mieszkań, niemniej równie efektownie prezentując się w obiektach użyteczności publicznej.

Stylowe panele winylowe w jodełkę alternatywą dla naturalnego drewna

Efektowna podłoga winylowa w jodełkę w odcieniu Jesion Chambord stanowi doskonałą alternatywę dla podłóg z naturalnego drewna. Proponowane przez Melagu panele charakteryzują się klasą ścieralności AC5/33, dedykowaną pomieszczeniom o dużym natężeniu ruchu. Są odporne na normalną i intensywną eksploatację, uszkodzenia mechaniczne i czyszczenie. Dostępne ze zintegrowanym podkładem, są gotowe do natychmiastowego montażu (również ze względu na wersję click), co znacznie skraca czas oczekiwania na metamorfozę wnętrza.

Klasyczna jodełka i innowacyjne rozwiązania

Jesion Chambord układany w jodełkę, to podłoga, która spełnia wymagania najbardziej wymagających właścicieli małych i dużych powierzchni. Cicha, wodoodporna i ponadprzeciętnie wytrzymała, może być montowana równocześnie z dowolnym systemem ogrzewania podłogowego. Takie rozwiązanie  gwarantuje komfort cieplny mieszkańcom (lub użytkownikom) pomieszczenia i nie wpływa na wygląd oraz jakość ułożonych paneli.

 

Wymiary: 625 x 125 x 6 mm
Montaż: w systemie pływającym lub klejenie do podłoża 
Wykończenie: warstwa winylu 0,50mm

Ogrzewanie podłogowe: tak
Gwarancja: ograniczona 20-letnia gwarancja dla użytku domowego, ograniczona 10-letnia gwarancja dla normalnego użytku komercyjnego
Opakowanie: 0,781m2

Faza:
4 stronna mikro faza
Format:
6x125x625mm
Klasa ścieralności:
AC5/33
Rodzaj podłogi:
panel winylowy
Zastosowanie:
do wewnątrz
Producent:
MELAGU
Wzór podłogi:
jodełka klasyczna
Kolor:
biały
Ogrzewanie podłogowe:
tak
Rodzaj powłoki:
matowa
Może Cię to zainteresować
  • Listwy Przypodłogowe MDF
  • W podobnej cenie
Wysoka jakość produktów i szybka wysyłka

Realizujemy również dostawy zagraniczne

Wykwalifikowani doradcy klienta

Nasi pracownicy specjalizują się w branży podłóg, drzwi, schodów oraz wnętrz i dekoracji

Możliwość zwrotu produktu w ciągu 14-dni

Masz 14 dni na zwrot produktu od momentu otrzymania przesyłki