Filtry Filtry

Darmowa dostawa od 100 zł
Filtruj produkty
Filtruj produkty

Jodełka klasyczna

MELAGU jodełka klasyczna Dąb Windsor

145,00 PLN /m2
Podłoga winylowa Dąb Windsor posiada zintegrowany podkład z pianki, produkt  po zakupie jest kompletny i gotowy do montażu, ze względu na wersję click....
+

Ilość m2 w paczce: 0.78 /m2.


Wysyłka: do 7 dni


MELAGU jodełka klasyczna Orzech Del Monte

145,00 PLN /m2
Podłoga winylowa Orzech Del Monte posiada zintegrowany podkład z pianki, produkt  po zakupie jest kompletny i gotowy do montażu, ze względu na wersję click....
+

Ilość m2 w paczce: 0.78 /m2.


Wysyłka: do 7 dni

Podłogi winylowe jodełka

 

Podłogi winylowe składają się z kilku warstw połączonych ze sobą. Określenie 'winylowe' wskazuje na użycie do ich wytworzenia polichlorku winylu. Podłogi winylowe są bardzo funkcjonalne, w naturalnym kolorze dobrze komponują się z praktycznie każdym rodzajem wystroju wnętrza, zarówno gdy wystrój ten jest bardziej klasyczny czy bardziej nowoczesny oraz są stosunkowo niedrogie.

Wzór podłogi winylowej: jodełka klasyczna jest od lat bardzo popularnym wyborem, sprawdzonym rozwiązaniem, gdyż jest on wizualnie estetyczny, nadaje wnętrzom ciepłej atmosfery.

 

Atuty podłóg winylowych

W naszej ofercie znajdują się (na przykład) podłogi winylowe: jodełka klasyczna Dąb Windsor i podłoga jodełka klasyczna Orzech Del Monte.

 Dużym atutem podłóg winylowych jest fakt, że są to podłogi bardzo ciche. Jest to szczególnie ważne dla osób, które cenią sobie ciszę w domu czy mieszkaniu. Takie ciche podłogi bardzo dobrze się sprawdzają w małych mieszkaniach, gdzie słychać praktycznie każdy ruch domowników.

 Dodatkowym atutem podłóg winylowych jest ich wodoodporność. Dzięki temu podłogę tę możemy łatwiej czyścić oraz nie musimy się obawiać katastrofy gdy, przykładowo, dziecko rozleje na podłogę odrobinę wody.

 

Podłogi winylowe są tak popularne w polskich domach między innymi ze względu na to, że bardzo dobrze nadają się do ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe zapewnia przyjemny komfort i swobodę poruszania się po takiej podłodze nawet bez obuwia (kapci, pantofli) o każdej porze roku. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu pod podłogami winylowymi, wstając rano czy w środku nocy, zawsze czujemy przyjemne ciepło pod stopami.

 

Ich dużym atutem jest łatwość montażu. Dostępne u nas podłogi winylowe: jodełka można montować w systemie pływającym lub przy pomocy klejenia do podłoża. Oferowana podłoga jodełka klasyczna posiada zintegrowany podkład z pianki, produkt po zakupie jest kompletny i gotowy do montażu, ze względu na wersję click.

Istotną zaletą podłóg winylowych znajdujących się w naszej ofercie jest też fakt, iż podłogi te mają klasę ścieralności AC5/33, co oznacza, że są one wysoce odporne na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.

 

Ponieważ podłogi winylowe są bardzo trwałymi podłogami, dostępne w naszym sklepie podłogi winylowe: jodełka klasyczna posiadają gwarancję zarówno do użytku domowego jak i do użytku komercyjnego. Ograniczona gwarancja dla użytku domowego na oferowane podłogi winylowe ważna jest przez 20 lat. Ograniczona gwarancja dla użytku komercyjnego ważna jest natomiast 10 lat.

 

Dużym atutem podłóg winylowych jest także ich cena. Podłoga jodełka klasyczna w naszym sklepie można kosztuje już niecałe 150 pln za metr kwadratowy.

 

W naszym sklepie oferujemy podłogi winylowe czterostronnie fazowane (4-stronna mikrofaza), które charakteryzują się pięknym, naturalnym wyglądem oraz dużą trwałością.

 

Podłogi winylowe do każdego wystroju i pomieszczenia

           

Oferowane w naszym sklepie internetowym podłogi winylowe: jodełka klasyczna będą atutem estetycznym każdego mieszkania.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia podłóg winylowych z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie w naszym sklepie podłogi winylowe, które idealnie będą pasowały do wnętrz Waszych mieszkań i domów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami  w celu uzyskania profesjonalnej pomocy w doborze podłogi winylowej zarówno gdy macie już wstępny pomysł na to jakiej podłogi potrzebujecie, gdy widzicie na stronie interesujący Was produkt lub nawet gdy nie widzicie konkretnego wariantu interesującej Was podłogi. Nasi specjaliści udzielą Wam informacji o dostępności Waszej wymarzonej podłogi winylowej oraz udzielą niezbędnej pomocy w jej zakupie.