Filtry Filtry

Płytki korkowe

Płytki korkowe mają bardzo dobre właściwości akustyczne. Klejąc płytki bezpośrednio do podłoża, eliminujemy zjawisko pustki powietrznej, przez co podłoga jest wyjątkowo cicha. Zaletą korka jest również fakt, iż jest on doskonałym izolatorem termicznym, więc podłoga jest wyjątkowo ciepła, szczególnie zalecana do pokoi dzieci oraz sypialni. Jej plusem jest także trwałość, dzięki czemu nie ma konieczności jej częstego wymieniania. Podłogi korkowe posiadają bardzo wiele zalet, które gwarantują nabywcom zadowolenie z dokonanego zakupu.

Właściwości odpowiedniego lakieru

W ofercie znajdują się płytki korkowe lakierowane fabrycznie lakierem ceramicznym X-treme WRt lub poliuretanowym PU oraz wstępnie lakierowane prePU. Wybór płytek lakierowanych umożliwia skrócenie czasu montażu. Z kolei lakierując płytki po ich przyklejeniu zyskujemy jednolitą powierzchnię, a ponadto mamy możliwość zastosowania lakieru o parametrach odpowiednich do intensywności użytkowania danego pomieszczenia.

Pomoc na każdym kroku

W przypadku problemów z wyborem odpowiedniego produktu, który uzupełni składane przez Państwa zamówienie, służymy pomocą. Nasi przedstawiciele nie tylko odpowiedzą na pytania związane z wyborem płytek korkowych czy np. również dostępnych w ofercie licznych akcesoriów podłogowych, ale także na pytania związane z dopasowaniem lakieru.