Filtry Filtry

Ipowood

bambus skręcany walnut RW15108 lakier IPOWOOD

163,00 PLN /m2
nr kat. RW15108 nazwa kat.: bambus skręcany walnut (orzech) Ilość lameli: 1 wymiary: 14x135x1830mm  rodaj: deska lita wykończenie: lakier...
+

Wysyłka: do potwierdzenia


bambus skręcany naturalny RW15097 lakier IPOWOOD

168,00 PLN /m2
Bambus skręcany naturalny - drewno o naturalnym biało-żółtym zabarwieniu nr kat. RW15097 Ilość lameli: 1 wymiary: 14x135x1830mm rodaj: deska...
+

Wysyłka: do potwierdzenia

darmowa dostawa

Podłogi Ipowood to duża kolekcja litych parkietów drewnianych. Cechujące się wysoką jakością produkty wykonane są ze szlachetnych gatunków drzew egzotycznych, europejskich i północnoamerykańskich. Bogata paleta barw drewna egzotycznego daje olbrzymią swobodę w aranżacji wnętrz. Ponadto wiele spośród gatunków drewna egzotycznego przewyższa twardością i stabilnością znane powszechnie gatunki europejskie. Jednak nasza oferta to także klasyczne gatunki drewna jak dąb, klon czy orzech. Podłogi drewniane Ipowood, podobnie jak to jest w przypadku Deski Barlineckiej czy podłóg Tarkett, przy odrobinie dbałości o nie, będą służyć przez długie lata.
Bambus – główny produkt.
Nasza oferta opiera się m.in. na bambusie. Osoby, zainteresowane wprowadzeniem odrobiny nowoczesności do swoich mieszkań, mogą skorzystać z podłóg drewnianych Ipowood zrobionych z tego drewna w różnej kolorystyce. Posiadamy zarówno modele o naturalnym, biało-żółtym zabarwieniu, a także karmelowym, który to kolor powstał w wyniku karbonizowania.
Jesteśmy przygotowani do obsługi klientów poszukujących bardzo wielu różnych wariantów. W Melagu pracują osoby, które nie tylko znają się na sprzedawanym asortymencie, ale również mogą się popisać nieprzeciętnym talentem do wybierania optymalnych estetycznie rozwiązań. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a także np. do zapoznania się z podłogami drewnianymi innych producentów.