certyfikat

Płytki i panele winylowe Tarkett

Tarkett to firma, która gwarantuje klientom nie tylko solidnie wykonane podłogi drewniane, ale także podłogi winylowe. Dzięki wykorzystaniu proponowanych przez nich luksusowych paneli winylowych, Wasz dom lub mieszkania będą mogły zyskać zupełnie nowy charakter. Różnorodne wzory, kolory i style, a także format, umożliwią Państwu i nam wiele różnych wariantów układania. To, czego możecie być pewni, kupując dostępne w Melagu podłogi winylowe, to solidne wykonanie, które jest podstawą długiej trwałości produktu. Tarkett gwarantuje jakość, która z pewnością spotka się z Waszym zainteresowaniem.

Możliwości montażowe

Tarkett, proponując konkretne rozwiązania w zakresie płytek i paneli winylowych, ma coś dla każdego klienta. Możecie Państwo skorzystać z następujących rozwiązań:

  • Układanie z użyciem kleju – gwarantuje stabilność położonych elementów. Takie działanie sprawdza się przede wszystkim w przypadku wykorzystania płytek i paneli winylowych w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
  • Układanie luzem – idealne rozwiązanie dla szybkiej renowacji.
  • System zatrzaskowy – model przeznaczony do konstrukcji pływających.

Co ważne, zabezpieczenie powierzchni paneli winylowych Tarkett metodą Top Clean nie tylko znacznie ułatwia ich czyszczenie. Ich pewnego rodzaju bonusem jest odporność na wszelkiego rodzaju zadrapania, zarysowania i plamy.

Warto zaznaczyć, że dysponujemy również podłogami drewnianymi Tarkett.

Brak produktów w tej sekcji