O firmie

Firma Melagu.pl powstała w 2005 roku, początkowo swoją ofertę kierowaliśmy do klientów indywidualnych, wraz ze wzrostem sprzedaży i zapotrzebowaniem rynku w 2007 roku powstał sklep internetowy melagu.pl. Od tego czasu sukcesywnie rozszerzamy swoją ofertę. W chwili obecnej umożliwiamy Państwu wybór spośród ponad 6000 produktów producentów krajowych oraz zagranicznych. Posiadamy w sprzedaży największy na śląsku wybór podłóg warstwowych; schodów drewnianych na konstrukcji samonośnej lub na betonie; schodów na konstukcji stalowej do samodzielnego montażu, np. kacze (nazywane również rzymskimi lub młynarskie), spiralne oraz modułowe zabiegowe; bogaty asortyment elementów sztukateryjnych, takich jak: listwy przypodłogowe, gzymsowe, ścienne, oświetleniowe, rozety, pilastry. 

Stale poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy kolejne certyfikaty by zawsze służyć fachową pomocą. Posiadamy własnych certyfikowanych montażystów podłóg drewnianych, ich wieloletnie doświadczenie w branży podłóg daje gwarancję jakości świadczonych przez nas usług.

Posiadamy bardzo bogato wyposażony park maszynowy do własnej produkcji schodów z drewna krajowego i egzotycznego, w maju 2011 roku uruchomiliśmy w Bytomiu jeden z największych na śląsku salonów sprzedaży dzięki temu jako jeden z nielicznych sklepów internetowych w branży podłóg, schodów i sztukaterii posiadamy pełną ekspozycję sprzedawanych przez nas produktów. 

W roku 2012 dzięki szybkiej realizacji zamówień uzyskaliśmy status lidera w sprzedaży schodów włoskiej linii produktowej Arke firmy Fontanot, sprzedając ponad 400 kompletów schodów rocznie. W 2015 roku sklep melagu.pl znalazł się w gronie laureatów nagród e-Gazela Biznesu  dla dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce.

Stale prowadzimy badania wewnętrzne rynku i analizując powyższe jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem e-commerce w branży podłóg, schodów i sztukaterii. 

 SALON W BYTOMIU

        

                   

                                                             
                                                                 

WYBRANE REALIZACJE

SALE SPORTOWE:   

       


       

PODŁOGI:

       

       

       

       

       

SCHODY:

        

       

        

       

       


Zamieszczone zdjęcia są własnością MELAGU wszelkie kopiowanie zabronione.