Konfigurator Schodów Fontanot

Konstruktorzy schodów Fontanot stworzyli program projektowy schodów w internecie. Konfigurator pozwala zaprojektować schody w Internecie i jest dostępny dla linii produktowych: Genius, Arkè, Pixima, Magia. Poniżej instrukcja jak w 5 krokach stworzysz projekt swojej klatki schodowej.1 - Wybierz Rodzaj otworu

Aby rozpocząć pracę nad projektem, musisz wybrać rodzaj otworu: do wyboru między okrągłe, kwadratowe lub do Antresoli. Opcję tą możesz zmienić później klikając na przycisk "plany".


2 - Wybierz wysokość

Wskaż jaka ma być wysokość schodów, jaki jest rodzaj stropu i jego grubość. Aby zmierzyć prawidłową wysokość należy zmierzyć odległość od podłogi na dole do gotowej podłogi górze (od podłogi do podlogi).
3 - Wybierz kierunek skrętu schodów

Zdefiniuj średnica schodów i wskaż obecność ścian, zarówno na dole schodów jak i na górze. W tej fazie projektu, można zdecydować, czy obrót schodów musi być prawo lub w lewo (prwaoskrętne lub lewoskrętne).

4 - Dobór koloru schodów

Wybierz kolory, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Twój projekt schodów jest już gotowy. Pamiętaj, że możesz jeszcze zmienić PARAMETRY klikając na poszczególne zakładki.
5 - Wydrukuj swój projekt

Twój projekt schodów został wykonany! Wydrukuj dokument końcowy lub wyślij go do nas mailem. W przypadku jakichkolwiek problemów zadzwoń do nas.