Instalacja sztukaterii

Sztukateria poliuretanowa posiada pewną charakterystyczna cechę, która sprawia, że jest chętniej wybierana niż na przykład sztukateria gipsowa. Jest to łatwość instalacji. Jej montaż nie sprawi nikomu żadnych problemów. Decyduje o tym kilka czynników. Elementy ozdobne wykonane z pianki poliuretanowej są lekkie, bardzo wytrzymałe oraz nie potrzebują częstych napraw czy konserwacji.

Mało pracy, duże efekty

Sztukateria poliuretanowa wymaga minimalnego nakładu pracy, a umożliwia uzyskanie bardzo atrakcyjnych efektów. Instalacja tego rodzaju produktów jest nie tylko czysta i nieskomplikowana, ale też z powodzeniem może jej dokonać jedna osoba. Niezależnie od materiału, z którego wykonane będą poszczególne ozdoby, sztukateria powinna być montowana na suchych, gładkich i niemalowanych powierzchniach. Jeśli wcześniej nałożona była już warstwa farby, to należy ją zeskrobać i dokładnie oczyścić ścianę. Do każdego rodzaju dekoracji dobierane są inne rodzaje spoiw.

Usługi dla każdego

Chociaż udzielamy Państwu wskazówek, jak należy zabrać się do instalacji sztukaterii, to wcale nie oznacza, że musicie się tym zajmować sami. Zawsze możecie Państwo zlecić montaż listew styropianowych lub też oświetlenia osobom, które niejednokrotnie wykonywały podobne zlecenia. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących instalacji lub samych produktów – prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Filmy instruktarzowe: