Dostawa i płatności

DOSTAWA:

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pomocą firm kurierskichPrzesyłki doręczane są do klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16. Koszt dostawy  jest naliczany automatycznie i uzależniony jest od wybranej formy płatności. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Aktualne promocje dostaw dostępne <tutaj>

Cennik Dostaw:

WAGA PRODUKTÓW STAWKA PLN
powyżej       0 kg 24,99
powyżej      10 kg 35,99
powyżej      20 kg 85,00
powyżej      36 kg 105,00
powyżej      51 kg 180,00W przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy nie naliczamy żadnych kosztów dostawy, niezależnie od kwoty na jaką zostały dokonane zakupy. Nie prowadzimy odbiorów osobistych baterii ferro.

 
Ceny dotyczą transportu do nieruchomości, kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki o wadze powyżej 20 kg.


DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

W sklepie internetowym www.melagu.pl masz możliwość dokonania bezpiecznych płatności za złożone zamówienie. Dajemy do wyboru trzy sposoby płatności:

   1.
Przelewem bankowym
   2. Kartą kredytową
   3. Płatność przy odbiorze u kuriera

TRADYCYJNE METODY PŁATNOŚCI:

Dokonując zakupów w sklepie internetowym masz do dyspozycji również tradycyjny przelew na konto serwisu www.melagu.pl:

Kwotę zamówienia należy wpłacić na poniższe dane:

Melagu.pl
ul. Kędzierzyńska 17, 41-902 Bytom

ING BANK ŚLĄSKI 66 1050 1591 1000 0090 7835 8612
konto dla wpłat w PLN

ING BANK ŚLĄSKI PL91 1050 1591 1000 0091 1731 6951 konto dla wpłat w Euro

- Wpłaty należy dokonać w ciągu 3 dni od momentu jego złożenia
- Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po wpłynięciu środków na konto
- W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko

Numer rachunku dla przelewów międzynarodowych:

PL66 1050 1591 1000 0090 7835 8612 - PLN

PL91 1050 1591 1000 0091 1731 6951 - Eur


KOD BIC SWIFT: INGBPLPW


PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE TOWARU:

- u kuriera, maksymalna kwota pobrania 5.000,00 PLN brutto.
- osobiście w siedzibie firmy  na ul.Kędzierzyńska 17 w Bytomiu


W przypadku dokonywania przedpłaty, prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towarów i terminu realizacji (+48 32 763 24 22 ).

Sklep www.melagu.pl zastrzega sobie możliwość zażądania przedpłaty w przypadku wybranych produktów sprowadzanych na zamówienie.


PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ

Serwis internetowy www.melagu.pl umożliwia płatności kartami kredytowymi wydanymi w Polsce i za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne. Obsługujemy transakcje następującymi kartami płatniczymi:

- VISA

- MasterCard

- Diners Club International

- JCB


Więcej informacji o zabezpieczeniach systemu Dotpay znajdziesz pod adresem: Dotpay - bezpieczeństwo.
 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Jeżeli posiadasz elektroniczne konto bankowe możesz skorzystać z tej formy zapłaty. Atuty dostępnych w sklepie www.melagu.pl płatności przelewem transferowym:

- szybkość - przelew realizowany jest natychmiast, w godzinach księgowania banku,

- brak prowizji bankowej - przelewy transferowe są dla klienta bezpłatnym kanałem płatności,

- podczas zlecania przelewu wszystkie dane do przelewu są wypełniane automatycznie: nazwa i numer rachunku sklepu, numer zamówienia i jego kwota,

- najwyższe bezpieczeństwo - transakcje są w pełni zabezpieczone.


Za zamówienia złożone w naszym sklepie można dokonać płatności następującymi przelewami transferowymi:

    - mTransfer (mBank)
    - Płacę z Inteligo (Inteligo)
    - Przelew z BPH (Bank BPH S.A.)
    - Przelew24 (Bank Zachodni WBK S.A.)
    - MultiTransfer (BRE Bank S.A.)
    - Płać z Nordea (Nordea Bank Polska S.A.)


Natomiast posiadacze kont w innych bankach, mogą korzystać z e-przelewów. Dają one możliwość szybkiego i bezpiecznego zrealizowania przelewu bankowego za zakupy internetowe w naszym sklepie. E-przelewy udostępniamy w następujących bankach:

    - BOŚBank24 (Bank Ochrony Środowiska)
    - CitiBank (Citi Bank Handlowy S.A.)
    - Deutsche Bank (Deutsche Bank S.A.)
    - eBGŻ (Bank Gospodarki Żywnościowej)
    - Fortis Bank (Planet Fortis Bank)
    - ING Online (ING Bank Śląski S.A.)
    - InvestBank (InvestBank)
    - iPKO (PKO BP S.A.)
    - KB24 (Kredyt Bank S.A.)
    - Lukas Bank (Lukas Bank S.A.)
    - Millenet (Millenium Bank S.A.)
    - Pekao24 (Pekao S.A.)
    - Sez@m (Bank BPH S.A.)
    - VW Bank Direct (Volkswagen Bank)
    - płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku


W w/w bankach pobierana jest standardowa prowizja (ustalona indywidualnie przez każdy z banków) od zlecenia przelewu elektronicznego. Kwotę tą możesz sprawdzić w podpisanej z bankiem umowie (w tabeli opłat i prowizji).

Więcej informacji o zabezpieczeniach systemu Dotpay znajdziesz pod adresem: Dotpay - bezpieczeństwo.Gwarancja bezpieczeństwa i poufności transakcji w Dotpay.Bezpieczeństwo gwarantowane jest poprzez kilka czynników.
Dotpay jest jedynym masowym agregatorem płatności w Polsce, który posiada certyfiikację PCI. Certyflikat PCI potwierdza, że Dotpay spełnia wszystkie wymogi programów VISA, MasterCard. American Express oraz Discover. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje finansowe w celu ochronny danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochronną danych osobowych.

Serwery oraz oprogramowanie Dotpay poddawane jest codziennym testom bezpieczeństwa. Badania SECU RE firmy McAfee potwierdzają i certyfiikują przebadane urządzenia zgodnie z polityką bezpieczeństwa i wymogami Department of Homeland Security's National Infrastructure Protection Center (NIPC).

Wydany dla Dotpay S.A. certyfikat McAfee zaświadcza, ze Dotpay stosuje zabezpieczenia i procedury dające najwyższy dostępny poziom odporności na próby ataków hackerskich. Dokumentem takim mogą pochwalić się takie serwisy, jak: Yahoo!, Lycos, PriceGrabber.com i Amazon. Wszystkie transakcje są także zabezpieczone połączeniem SSL, które jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych.

SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera i zapewnienie integralności oraz poufności przesyłanych informacji. Złamanie klucza, który uważany jest w Dotpay zajęłoby kilka miliardów lat.

System Dotpay spełnia najsurowsze bankowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Nowością  którą Dotpay wprowadził na polski rynek: to właśnie Dotpay jako pierwszy agregator w Polsce zaoferował wszystkim stronom transakcji tak zwany zielony certyfikat czy certyfikat SSL Extended Validation.

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje status Agenta Rozliczeniowego

Podmiot, który oferuje usługi płatności onIine, zgodnie z obowiązującymi przepisami, musi być Agentem Rozliczeniowym Działalność Agenta Rozliczeniowego nadzorowana jest przez Narodowy Bank Polski i wiąże się z obowiązkiem wykonywania szeregu obowiązków ustawowych. NBP ocenia także zaawansowanie oraz bezpieczeństwo techniczne oferowanych usług, zgodność z prawem proponowanych rozwiązań, a także kondycję i zabezpieczenia finansowe operatora płatności online.

Kolejnym, bardzo ważnym punktem jest odpowiedzialność za ewentualnie transakcje oszukańcze' Zauważmy, iż system oferowany przez Dotpay jest tak bezpieczny, iż zdecydowaliśmy się na przejęcie pełnej odpowiedzialności za transakcje wyłudzeniowe. Możemy zaoferować naszym kontrahentom 100 proc. bezpieczeństwa.

Możliwość taka dało nam stworzenie własnego działu bezpieczeństwa. Każda transakcja kartą kredytową jest oceniana indywidualnie. Zwracamy uwagę nie tylko na fakt, czy dana karta została skradziona Iub zastrzeżona Iub na same dane karty kredytowej czy informacje pochodzące z banku. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu analizujemy każdą transakcję. Dotpay posiada także ubezpieczenie z tytułu wykonywanej działalności Agenta Rozliczeniowego na kwotę 10 milionów złotych.


Jeżeli potrzebujesz informacji których tutaj nie znalazłeś przejdź do działu FAQ jeżeli chcesz wrócić do zakupów przejdź na stronę główną sklepu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 32 763 24 22 (pn-pt: 9:00 - 17:00) lub napisz maila.